Michelin PILOT EXALTO PE2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin PILOT EXALTO PE2

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin PILOT EXALTO PE2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.05/6

MICHELIN PIiot Exalto PE2 to letnie opony klasy PREMIUM. Przeznaczone są do sportowych samochodów o silnikach dużej mocy oraz wysokim momencie obrotowym. Zapewniają idealną przyczepność oraz bezpieczeństwo nawet podczas szybkiej jazdy.

Ten model opon został stworzony przez inżynierów firmy MICHELIN w oparciu o najnowsze technologie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zaprojektować wyjątkową oponę o doskonałych osiągach, która świetnie radzi sobie na mokrym i suchym asfalcie. Zastosowana w nich została wyjątkowa mieszanka gumowa ALM, która wykorzystywana była do tej pory w oponach używanych podczas Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. To doświadczenie pozwoliło stworzyć ogumienie, które jest elastyczne i zapewnia bezpieczne wchodzenie w zakręty. 

Dlaczego warto kupić Michelin PILOT EXALTO PE2

Innowacyjna konstrukcja opon MICHELIN PIiot Exalto PE2 jest wspomagana dodatkowo przez technologię MICHELIN Variable Compact Patch. Dzięki niej możliwe jest idealne dopasowanie opon do podłoża. Bieżnik jest asymetrycznie ukształtowany, a rowki poprzeczne rozmieszczone w optymalnych miejscach.

Trzy wzdłużne kanały o zwiększonej szerokości doskonale i błyskawicznie odprowadzają wodę spod kół. Zmniejszone jest więc ryzyko wystąpienia poślizgu hydrodynamicznego. Stały kontakt opony z nawierzchnią zapewnia bezpieczeństwo podczas dużych prędkości i gwałtownego hamowania.

Ze względu na swoje właściwości oraz wysoką trwałość są to opony, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania właścicieli sportowych samochodów, którym zależy na komfortowej, a zarazem bezpiecznej jeździe. 

Dostępne rozmiary opon Michelin PILOT EXALTO PE2

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.