Michelin Pilot Power 2CT | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Pilot Power 2CT

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Pilot Power 2CT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Pilot Power 2CT to wysokiej jakości opony do motocykli sportowych. Dostosowane do jazdy zarówno po torze, jak i po drodze. W obu przypadkach sprawdzają się doskonale. Stworzone zostały do tego, aby zapewniać sprawne poruszanie się po drogach oraz maksymalnie wykorzystać moc jednośladu na torze.

Do produkcji tych opon wykorzystano dwie różne mieszanki. Środkowa część wykonana została z twardej mieszanki, co zapewnia doskonały kontakt z podłożem i pewne prowadzenie motocykla. Boki są zdecydowanie bardziej miękkie, dzięki czemu zwiększona jest przyczepność. Zastosowanie mieszanek o dwóch różnych parametrach sprawia, że ogumienie to jest w stanie wytrzymać spore przebiegi, a jednocześnie zachować doskonałe parametry.

Dlaczego warto postawić na Michelin Pilot Power 2CT?

Michelin Pilot Power 2CT sprawiają, że jednoślad zachowuje się przewidywalnie, co wpływa na bezpieczeństwo. Doskonale radzą sobie z przeciążeniami, a także nagłym hamowaniem oraz ruszaniem. Pozwalają pewnie i bezpiecznie wejść w nawet najbardziej ostre zakręty przy dużych wychyleniach. Spełnią one oczekiwania zarówno miłośników spokojniejszej, jak i dynamicznej jazdy po torach wyścigowych.

Specjalnie zaprojektowany bieżnik sprawia, że nie tracą one przyczepności nawet na mokrej nawierzchni. Zapewniają bardzo dobre osiągi nawet podczas deszczu. Mieszanki gumowe zostały połączone z żywicami HTSC, dzięki czemu bardzo szybko się nagrzewają. Pozwala to na czerpanie maksymalnej radości z jazdy już od samego startu. Ich zaletą jest również wysoka trwałość oraz żywotność. 

Dostępne rozmiary opon Michelin Pilot Power 2CT

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.