Michelin Primacy HP | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Primacy HP

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Primacy HP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.70/6

Michelin Primacy HP to letnie opony francuskiego producenta, charakteryzujące się niebywałą żywotnością i wytrzymałością. Jest to wysokiej klasy ogumienie, stosowane w ponad 150 modelach samochodów, a obecnie, to również najczęściej używane rozwiązanie w serwisach wulkanizacyjnych.

Nic w tym dziwnego, ponieważ Primacy HP jest powszechnie cenione wśród profesjonalistów i doświadczonych kierowców, posiadających określone wymagania względem jakości opon. 

Michelin Primacy HP odznacza się niskim oporem toczenia, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić ilość zużytego paliwa na danym odcinku drogi. Ma to wpływ na koszt, ponoszony za zakup płynów napędowych, zmniejszając tym samym domowe wydatki. 

Opony letnie Primacy HP zostały wyprodukowane z precyzyjnie dobranej mieszanki krzemowej Elasto Sport, która odpowiada za doskonały czas hamowania na nawierzchniach suchych jak i mokrych, względem konkurencyjnych marek.

Producent Michelin udowodnił za pomocą przeprowadzonych testów iż owe opony posiadają drogę hamowania krótszą aż o 2 metry względem poprzednika, czyli Pilot Primacy. Jest to zatem niezaprzeczalny gwarant bezpieczeństwa i pewnej jazdy. 

Zastosowana w oponach stabilna konstrukcja oraz dopracowany bieżnik zwiększają przyczepność pojazdu do podłoża. Zaprojektowany system rowków pozwala wytłumić hałas i zniwelować ilość drgań odczuwalnych podczas jazdy, zapewniając przyjemne kierowanie bez monotonnego, uciążliwego szumu.

Asymetryczny wzór odpowiada za odprowadzanie z powierzchni opony wody, gromadzącej się w rowach podczas opadów. Ponadto umożliwia on wykonywanie bezpiecznych skrętów samochodem w każdych warunkach, co przekłada się na komfort użytkowania pojazdu. 

Opony Michelin Primacy HP to niepowtarzalne rozwiązanie, stosowane od wielu lat w branży motoryzacyjnej. Zdobyły one pierwsze miejsce w teście przeprowadzonym przez ADAC w 2009 roku, co przemawia za ich solidnością i unikalną wydajnością. Pomimo upływu czasu, są one wciąż pewnym wyborem, który nie zawiedzie żadnego kierowcy i pozwoli mu czerpać radość z jazdy samochodem. 

Dostępne rozmiary opon Michelin Primacy HP

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.