Pirelli Scorpion Rally

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Scorpion Rally

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli Scorpion Rally to nowoczesna opona motocyklowa przeznaczona dla kierowców, którzy doceniają możliwość wysokich osiągów na trudnych terenach. Model ten należy do segmentu premium, co sprawia, że odznacza się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, jak również implementacją nowinek technologicznych. Pozwalają one na połączenie bezpieczeństwa z agresywną jazdą, której pragną kierowcy.

Postawiono tutaj na wzmocniony karkas, który pomaga w zachowaniu stabilności nawet na najtrudniejszych terenach i przy kapryśnej pogodzie. Wspomagany jest on nowoczesną rzeźbą bieżnika, której specjalnie dobrane rowki sprawnie radzą sobie z odprowadzaniem wody i zanieczyszczeń, tworząc swoisty system drenażu. W ten sposób wpływ aquaplaningu jest zredukowany, a Ty możesz się cieszyć komfortem prowadzenia i łatwością wykonywania agresywnych manewrów.

Pirelli Scorpion Rally budowa

Cała konstrukcja Pirelli Scorpion Rally została oparta o wysokiej jakości mieszankę gumową z dodatkiem krzemionki, co przełożyło się na odpowiedni poziom wytrzymałości. Rozwiązanie to pomaga w zmniejszeniu możliwości uszkodzeń mechanicznych, jak również w zredukowaniu szybkości zużycia się bieżnika. Efektem jest długi czas pełnej sprawności ogumienia, dzięki czemu możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem na każdej trasie.

Włoski producent nie zapomniał tutaj również o komforcie ekonomiczny, który udało mu się wdrożyć poprzez zmniejszenie oporów toczenia. W ten sposób możesz nie tylko zaoszczędzić na ilości spalanego paliwa, ale również przyczynić się do zredukowania zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

Dostępne rozmiary opon Pirelli Scorpion Rally

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.