Uniroyal RainExpert

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal RainExpert

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Uniroyal RainExpert to opona letnia klasy średniej, która jest produkowana z myślą o kierowcach ceniących bardzo dobre osiągi w połączeniu z umiarkowanie niską ceną, którzy korzystają z kompaktowych samochodów osobowych.

Opona została wyposażona w bieżnik kierunkowy, który rewelacyjnie sprawdza się zarówno na suchych nawierzchniach, jak i przypadku silnych opadów deszczu.

Charakterystyczna rzeźba z centralnym żebrem i rowkami w kształcie litery "V" zapewnia nie tylko atrakcyjny i dynamiczny wygląd, ale przede wszystkim możliwość błyskawicznego osuszania całej konstrukcji i odprowadzania nadmiaru cieczy i błota spod opon. Dzięki temu pojazd nie jest bardzo podatny na wystąpienie zjawiska akwaplanacji, która jest częstą przyczyną utraty kontroli nad samochodem.

Model Uniroyal RainExpert został wykonany z nowoczesnej mieszanki gumowej, odpornej na czynniki zewnętrze i zachowującej optymalną miękkość i sztywność w skrajnie wysokich temperaturach. Dzięki temu może z powodzeniem dostosować się do kształtu zastanej nawierzchni, a także zapewnić pojazdowi pełną stabilizację.

Producent zadbał o to, aby znacznie skrócić czas hamowania i zwiększyć przyczepność podczas pokonywania zakrętów czy omijania przeszkód w trudnych warunkach. Wyprofilowane bloki na bieżniku zapewniają sterowność i precyzję kierowania.

Ogumienie zostało wyposażone w specjalistyczny wskaźnik zużycia, który właściciele z zadowoleniem będą śledzić, ponieważ ścieranie bieżnika następuje powoli i równomiernie.

Uniroyal to doceniane na całym świecie przedsiębiorstwo produkujące ogumienie wysoko oceniane w branży motoryzacyjnej. Konstruktorzy belgijskiej marki dbają o to, aby innowacyjne technologie znalazły jak najlepsze zastosowanie w ich produktach.

Testy opony letniej Uniroyal RainExpert

  • Test AUTO Straẞenverkehr w rozmiarze 195/65 R16, opona letnia Uniroyal RainExpert otrzymała notę dobrą (3. miejsce, 2012 r.);

  • Test Autobild w rozmiarze 195/65 R16, opona letnia Uniroyal RainExpert otrzymała notę zadowalającą (2013 r.).

Dostępne rozmiary opon Uniroyal RainExpert

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.