Uniroyal RainExpert

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal RainExpert

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.00/6

Uniroyal RainExpert to opona letnia klasy średniej, która jest produkowana z myślą o kierowcach ceniących bardzo dobre osiągi w połączeniu z umiarkowanie niską ceną, którzy korzystają z kompaktowych samochodów osobowych.

Opona została wyposażona w bieżnik kierunkowy, który rewelacyjnie sprawdza się zarówno na suchych nawierzchniach, jak i przypadku silnych opadów deszczu.

Charakterystyczna rzeźba z centralnym żebrem i rowkami w kształcie litery "V" zapewnia nie tylko atrakcyjny i dynamiczny wygląd, ale przede wszystkim możliwość błyskawicznego osuszania całej konstrukcji i odprowadzania nadmiaru cieczy i błota spod opon. Dzięki temu pojazd nie jest bardzo podatny na wystąpienie zjawiska akwaplanacji, która jest częstą przyczyną utraty kontroli nad samochodem.

Model Uniroyal RainExpert został wykonany z nowoczesnej mieszanki gumowej, odpornej na czynniki zewnętrze i zachowującej optymalną miękkość i sztywność w skrajnie wysokich temperaturach. Dzięki temu może z powodzeniem dostosować się do kształtu zastanej nawierzchni, a także zapewnić pojazdowi pełną stabilizację.

Producent zadbał o to, aby znacznie skrócić czas hamowania i zwiększyć przyczepność podczas pokonywania zakrętów czy omijania przeszkód w trudnych warunkach. Wyprofilowane bloki na bieżniku zapewniają sterowność i precyzję kierowania.

Ogumienie zostało wyposażone w specjalistyczny wskaźnik zużycia, który właściciele z zadowoleniem będą śledzić, ponieważ ścieranie bieżnika następuje powoli i równomiernie.

Uniroyal to doceniane na całym świecie przedsiębiorstwo produkujące ogumienie wysoko oceniane w branży motoryzacyjnej. Konstruktorzy belgijskiej marki dbają o to, aby innowacyjne technologie znalazły jak najlepsze zastosowanie w ich produktach.

Testy opony letniej Uniroyal RainExpert

  • Test AUTO Straẞenverkehr w rozmiarze 195/65 R16, opona letnia Uniroyal RainExpert otrzymała notę dobrą (3. miejsce, 2012 r.);

  • Test Autobild w rozmiarze 195/65 R16, opona letnia Uniroyal RainExpert otrzymała notę zadowalającą (2013 r.).

Dostępne rozmiary opon Uniroyal RainExpert

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.