Opony letnie Uniroyal

Uniroyal
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Uniroyal

Szerokość

Profil

Średnica

O producencie ogumienia na lato Uniroyal

Marka opon letnich Uniroyal należy do koncernu Continental – jednego z największych producentów ogumienia na świecie.

Założycielem marki Uniroyal był dawny oficer Oscar Englebert. Jego syn rozszerzył działalność o opony letnie skierowane do przemysłu motoryzacyjnego, które osiągnęły niemal natychmiastowy sukces.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowatorskim technologiom, marka cały czas buduje pozytywną renomę na rynku. Deszczowe opony letnie Uniroyal do dziś uznawane są za jeden z symboli wysokiej jakości.

Jakie opony letnie Uniroyal wybrać?

Bez względu na to, jakim typem samochodu poruszasz się na co dzień, w ofercie Uniroyal znajdziesz opony letnie dostosowane do swoich potrzeb.  

Flagowym modelem Uniroyal jest opona letnia RainSport 5 – kontynuacja uznanego modelu RainSport 3. Zapewnia ona bardzo dobre właściwości jezdne na mokrej i suchej nawierzchni. Bez żadnych problemów opona dostosowuje się do dynamicznie zmieniających się warunków latem.

Oferta belgijskiego producenta została również dostosowana nie tylko do standardowych samochodów osobowych.

Opony letnie, takie jak Uniroyal Rallye 4x4 Street świetnie sprawdzą się w samochodach o wyższej mocy silnika, w SUV-ach, czy autach z napędem na cztery koła.

Do właścicieli samochodów dostawczych również została przeznaczona oferta, z serią ogumienia letniego Uniroyal Rain Max na czele.

Zalety opon letnich Uniroyal

Uniroyal nie bez powodu uchodzi za eksperta od deszczowej jazdy, co jest ważnym czynnikiem przy wyborze ogumienia na lato. Producent od początku cechował się innowacyjnością w branży oponiarskiej.

Wybrane modele opon letnich belgijskiego producenta wyposażona jest w autorską technologię SST (Shark Skin Technology).

Znacznie poprawia ona osiągi ogumienia na lato podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Skrócona droga hamowania oraz sprawne odprowadzanie wody z pod kół czynią jazdę w deszczu nie tylko bardziej bezpieczną, ale i przyjemniejszą.

Charakterystyczna dla opon letnich marki Uniroyal zygzakowata rzeźba bieżnika została specjalnie dopracowana, by zapewniać znakomity kontakt samochodu z nawierzchnią.

Mówiąc o zaletach, warto wspomnieć o ekonomii jazdy, jaką zapewnia Uniroyal. Opony letnie charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale też równomiernym zużyciem bieżnika i niewysoką ceną średniej klasy ogumienia.

Decydując się na opony letnie Uniroyal, inwestujesz nie tylko w oszczędną, ale też możliwie bezpieczną i przyjemną jazdę w każdych warunkach. Skorzystaj z wyszukiwarki i wybierz ogumienie Uniroyal w odpowiednim rozmiarze już dziś!

Najwyżej oceniane letnie opony Uniroyal

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.