Opony zimowe Uniroyal

Uniroyal
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Uniroyal

Szerokość

Profil

Średnica

Oznaczenia opon zimowych marki Uniroyal

Przy wyborze opon zimowych cenimy sobie przede wszystkim bezpieczeństwo. Warto więc sprawdzić oznaczenia widniejące na ogumieniu.

Znaczna większość opon zimowych Uniroyal posiada oznaczenie 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Ten symbol w praktyce oznacza, że dana opona zimowa od belgijskiego producenta pomyślnie przeszła drobiazgowe testy przyczepności na śniegu.

Oznaczenie 3PMSF na ogumieniu jest więc dodatkową rekomendacją mówiącą, że opony na zimę Uniroyal spełniają wymogi Unii Europejskiej dotyczące jazdy w sezonie zimowym.

Dlaczego warto kupić opony zimowe Uniroyal

Opony zimowe Uniroyal są produkowane w oparciu o innowacyjne rozwiązanie i nowoczesne technologie produkcyjne.

Uniroyal zasłynął jako producent opon zimowych doskonale radzących sobie na mokrej nawierzchni. Unikatowy w swej konstrukcji bieżnik świetnie radzi sobie z przyczepnością podczas jazdy na ośnieżonych i błotnistych drogach.

W obliczu łagodnych zim panujących w tej części Europy jest to dobra cecha, która podczas zimowej jazdy da Ci pewność prowadzenia i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Warto zwrócić uwagę, że opony zimowe Uniroyal już od ponad 40 lat produkowane są pod sztandarem renomowanego koncernu Continental. Oznacza to, że muszą spełniać wysokie wymagania jakościowe przed wypuszczeniem na rynek.

Ogumieniu na zimę Uniroyal zaufały już tysiące kierowców z całego świata, o czym świadczą pozytywne opinie na temat opon belgijskiego producenta.

Opony zimowe Uniroyal w testach

Obiektywnego potwierdzenia pozytywnych opinii na temat opon zimowych Uniroyal można szukać w niezależnie przeprowadzanych testach opon.

Weźmy na tapet jeden z przykładowych modeli, oponę zimową Uniroyal MS Plus 77. Ogumienie uzyskało szczególnie pozytywne noty od niemieckich ekspertów, między innymi z ADAC czy prestiżowego magazynu Auto Bild.

W 2020 roku ogumienie zostało przetestowane przez Auto Bild, otrzymując pozytywne noty (zadowalająca i dobra) w dwóch kategoriach rozmiarowych.

Zaledwie rok wcześniej test Auto Bild Sportcars dla rozmiaru R19 uhonorował oponę zimową Uniroyal drugim miejscem w czołówce, przyznając jej dobrą ocenę.

Te i wiele innych wyróżnień dobrze świadczy o wysokiej jakości opon na zimę Uniroyal. Warto postawić na markę docenianą nie tylko przez kierowców, ale i ekspertów. Skorzystaj z oferty i już teraz dobierz opony zimowe Uniroyal do swojego samochodu.

Najwyżej oceniane zimowe opony Uniroyal

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.