Uniroyal Snow Max 2

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal Snow Max 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Uniroyal Snow Max 2 to model opon należący do kategorii ogumienia samochodowego klasy medium (czyli opon, które są kompromisem między segmentem budżetowym a premium). To opony przeznaczone do użytku w sezonie zimowym. Uniroyal to marka należąca do koncernu Continental, korzystająca z jego zaplecza technologicznego i dystrybucyjnego.

Owe oguminie jest jednym z częściej wybieranych modeli opon tej marki, wyróżnia się na tle wielu podobnych, niemal dorównuje osiągami najbardziej popularnym oponom marki Uniroyal, czyli RainExpert 3 czy Rainsport 3.

Uniroyal Snow Max 2 to model opon, który otrzymuje stosunkowo wysokie lokaty w testach. Przeprowadzane są przez niezależne podmioty dokonujące fachowej oceny jakości ogumienia samochodowego. Producenci tego modelu opony zwracają uwagę na wysoką jakość osiągów i korzystny stosunek jakości tego modelu opon do ceny.

Uniroyal Snow Max 2 wykonano z myślą o tym, aby opona świetnie radziła sobie w jeździe po nawierzchni śliskiej, oblodzonej, zaśnieżonej, a także takiej, która pełna będzie błota pośniegowego czy śniegu wymieszanego z wodą.

Mieszanka gumowa, z której producent wytwarza model Uniroyal Snow Max 2 to mieszanka zapewniająca dobre parametry związane z elastycznością, co przekłada się na przyczepność opon do nawierzchni, zwłaszcza w ujemnych temperaturach panujących na zewnątrz.

Model ten to rzecz jasna, doskonale radzi sobie zimą, ale nie można zapomnieć, że są to opony przeznaczone również do jazdy późną jesienią (mokre nawierzchnie), a także do poruszania się po nawierzchniach wczesną wiosną, kiedy na drogach zalega śnieg lub błoto pośniegowe.

Uniroyal Snow Max 2 to opony, w których rzeźbę bieżnika zaprojektowano kierunkowo. Oznacza to, że ów bieżnik ma układ rowków przypominający wyglądem choinkę.

Bieżnik kierunkowy zapewnia możliwość prowadzenia auta w niesprzyjających warunkach drogowych, świetnie odprowadza wodę i śnieg spod kół auta, doskonale daje się prowadzić w jeździe na wprost i estetycznie wygląda.

Dostępne rozmiary opon Uniroyal Snow Max 2

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.