Uniroyal Snow Max 3

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal Snow Max 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Uniroyal Snow Max 3 jest tym rodzajem ogumienia samochodowego, które zalicza się do segmentu medium (kompromis między oponami ekonomicznymi a premium), a które przeznaczono do jazdy w okresie zimowym (późna jesień, zima, wczesna wiosna). Model produkowany jest przez markę Uniroyal, która należy do koncernu Conctinental.

Model Uniroyal Snow Max 3 jest ulepszoną wersją Uniroyal Snow Max 2 i odznacza się jeszcze lepszymi osiągami, parametrami technicznymi, estetyką wykonania, żywotnością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych.

Ten rodzaj ogumienia samochodowego jest modelem często testowanym (zajmuje coraz wyższe pozycje w wielu testach przeprowadzanych przez profesjonalne serwisy internetowe zajmujące się ocenianiem jakości różnych modeli opon). Producent podkreśla, że Uniroyal Snow Max 3 jest niezwykle dopracowaną oponą zimową z segmentu medium.

Produkowany jest w taki sposób, aby świetnie radziła sobie w warunkach takich jak śliska, oblodzona i zaśnieżona nawierzchnia, nawierzchnia zabłocona (błoto pośniegowe) czy taka, na której zalega śnieg zmieszany z wodą, lodem i błotem.

Guma, której użyto do produkcji opony Uniroyal Snow Max 3, nie ulega odkształceniom zimą, jest bardzo elastyczna i zapewnia doskonałą przyczepność wtedy, kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera.

Jest więc modelem opony zimowej, która świetnie radzi sobie również w warunkach późnojesiennych i wczesnowiosennych, kiedy panuje duża wilgotność, a nawierzchnia może być i mokra, i oblodzona, i zabłocona jednocześnie.

Bieżnik modelu Uniroyal Snow Max 3 został ukształtowany kierunkowo, a to oznacza, że auto będzie można prowadzić w niesprzyjających warunkach pogodowych. Bieżnik kierunkowy doskonale odprowadza wodę, śnieg i błoto zmieszane ze śniegiem spod kół auta, zapewniając przyczepność i bezpieczeństwo, nawet podczas gwałtownych manewrów.

Testy opony zimowej Uniroyal Snow Max 3

  • Test Auto Bild, opona zimowa Uniroyal Snow Max 3 (13. miejsce, 2017 r.);
  • Test ADAC, opona zimowa Uniroyal Snow Max 3 (13. miejsce, 2017 r.);
  • Test Auto Bild, opona zimowa Uniroyal Snow Max 3 (3. miejsce, 2019 r.);
  • Test ADAC, opona zimowa Uniroyal Snow Max 3 (10. miejsce, 2019 r.).

Dostępne rozmiary opon Uniroyal Snow Max 3

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.