Uniroyal MS Plus 77

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal MS Plus 77

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Uniroyal MS Plus 77 to jeden z flagowych modeli tej firmy, który zdobył wielką przychylność wielu profesjonalnych recenzentów, jak i samych kierowców. Jest to opona zimowa, która skierowana została głównie do samochodów osobowych, zapewniając świetne osiągi, jak i bezpieczeństwo na trudnych, ośnieżonych i oblodzonych trasach.

Jest to model, który znajduje się w klasie średniej, jednak firma Uniroyal zadbała o to, aby potrafił on konkurować z oponami z segmentu premium.

Wszystko to przez zastosowanie świetnej mieszanki gumowej, która została wzbogacona o wysokojakościową krzemionkę, pomagającą w pokonywaniu mokrych i pokrytych śniegiem dróg. Tworzą poczucie realnego bezpieczeństwa, co zwiększa komfort z jazdy.

Szerokie kanały otwarte, które zostały zaimplementowane w bieżnik modelu MS Plus 77, pozwalają na bardzo szybkie i sprawne pozbycie się wody, która w innym wypadku mogłaby spowodować wpadnięcie pojazdu w poślizg. Trudno jednak byłoby o dobry drenaż wody, gdyby nie zastosowano równomiernego nacisku na opony.

Pomaga on nie tylko w przyczepności, ale też redukcji oporów toczenia, co z kolei wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa. Jest to rozwiązanie korzystne pod względem zarówno ekonomicznym, jak i ekologicznym, gdyż minimalizuje emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Wyposażony w specjalne rowki i belki, model MS Plus 77 pozwalają na skrócenie drogi hamowania tak, aby kierowca nie musiał się martwić o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

Wszystko to sprawia, że opony Uniroyal MS Plus 77 to wybór, który nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających użytkowników. Potwierdzają to liczne testy znanych recenzentów, jak i opinie kierowców.

Testy opony zimowej Uniroyal MS Plus 77

  • Test Auto Bild w rozmiarze 225/55 R17 – opona MS Plus 77 otrzymała notę zadowalającą (2020 r.);
  • Test Auto Bild w rozmiarze 245/45 R18 – opona MS Plus 77 dostała notę dobrą (2020 r.);
  • Test Auto Bild Sportcars w rozmiarze 255/35 R19 – opona MS Plus 77 otrzymała notę dobrą (2019 r.);
  • Test Motor w rozmiarze 185/65 R15 – opona MS Plus 77 zajęła 3. miejsce w rankingu (2017 r.).

Dostępne rozmiary opon Uniroyal MS Plus 77

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.