Uniroyal MS Plus 77

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal MS Plus 77

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Uniroyal MS Plus 77 to jeden z flagowych modeli tej firmy, który zdobył wielką przychylność wielu profesjonalnych recenzentów, jak i samych kierowców. Jest to opona zimowa, która skierowana została głównie do samochodów osobowych, zapewniając świetne osiągi, jak i bezpieczeństwo na trudnych, ośnieżonych i oblodzonych trasach.

Jest to model, który znajduje się w klasie średniej, jednak firma Uniroyal zadbała o to, aby potrafił on konkurować z oponami z segmentu premium.

Wszystko to przez zastosowanie świetnej mieszanki gumowej, która została wzbogacona o wysokojakościową krzemionkę, pomagającą w pokonywaniu mokrych i pokrytych śniegiem dróg. Tworzą poczucie realnego bezpieczeństwa, co zwiększa komfort z jazdy.

Szerokie kanały otwarte, które zostały zaimplementowane w bieżnik modelu MS Plus 77, pozwalają na bardzo szybkie i sprawne pozbycie się wody, która w innym wypadku mogłaby spowodować wpadnięcie pojazdu w poślizg. Trudno jednak byłoby o dobry drenaż wody, gdyby nie zastosowano równomiernego nacisku na opony.

Pomaga on nie tylko w przyczepności, ale też redukcji oporów toczenia, co z kolei wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa. Jest to rozwiązanie korzystne pod względem zarówno ekonomicznym, jak i ekologicznym, gdyż minimalizuje emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Wyposażony w specjalne rowki i belki, model MS Plus 77 pozwalają na skrócenie drogi hamowania tak, aby kierowca nie musiał się martwić o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

Wszystko to sprawia, że opony Uniroyal MS Plus 77 to wybór, który nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających użytkowników. Potwierdzają to liczne testy znanych recenzentów, jak i opinie kierowców.

Testy opony zimowej Uniroyal MS Plus 77

  • Test Auto Bild w rozmiarze 225/55 R17 – opona MS Plus 77 otrzymała notę zadowalającą (2020 r.);
  • Test Auto Bild w rozmiarze 245/45 R18 – opona MS Plus 77 dostała notę dobrą (2020 r.);
  • Test Auto Bild Sportcars w rozmiarze 255/35 R19 – opona MS Plus 77 otrzymała notę dobrą (2019 r.);
  • Test Motor w rozmiarze 185/65 R15 – opona MS Plus 77 zajęła 3. miejsce w rankingu (2017 r.).

Dostępne rozmiary opon Uniroyal MS Plus 77

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.