Uniroyal WinterExpert

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal WinterExpert

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Specjaliści od opon, które świetnie radzą sobie w deszczowych warunkach, postanowili zabrać się za stworzenie zimowego ogumienia, które pozwoli na komfortową jazdę pozbawioną poślizgów i oferującą przez to pełne bezpieczeństwo w drodze.

Model Uniroyal WinterExpert jest oponą klasy średniej, która nie ma jednak problemu z rywalizacją z dużo droższymi modelami. Przeznaczona została samochodom osobowym, których kierowcy będą poruszać się zarówno po terenach miejskich, jak i bezdrożach.

Bieżnik został wyposażony w gęste rozłożenie lameli, jak i zygzakowate zakończenie rowków poprzecznych, które wspólnie odpowiadają za świetną przyczepność modelu WInterExpert. Działają one niczym ząbki, które wbijają się w ośnieżone tereny, pozwalając na zachowanie stabilności całego pojazdu, zwiększając jego sterowność.

Dzięki innowacyjnemu połączeniu rowków i kanalików bocznych firma Uniroyal uzyskała efekt błyskawicznego i sprawnego usuwania wody, jak i zanieczyszczeń, zanim dostaną się one pod opony. Redukuje to zjawisko aqua- i snowplaningu, które mogą być bardzo niebezpieczne zarówno dla kierowcy, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Producent nie zapomniał też o zastosowaniu odpowiedniej mieszanki gumowej, którą wzbogacił o krzemionkę, która pozwala na zmniejszenie strat energetycznych, redukując opory toczenia. Łączy się to z minimalizacją zużycia paliwa, oferując korzyść ekonomiczną i ekologiczną.

Konstrukcja całej opony pozwala na zachowanie jej elastyczności nawet w skrajnie niskich temperaturach, co przekłada się na zmniejszoną możliwość uszkodzeń mechanicznych – w tym wolniejsze ścieranie się bieżnika.

Testy opony zimowej Uniroyal WinterExpert

Na chwilę obecną nie zostały przeprowadzone żadne profesjonalne testy porównawcze tego modelu. Warto jednak zwrócić uwagę na jego popularność wśród kierowców, którzy chwalą go za różnorakie aspekty.

Jednym z najczęstszych komplementów jest świetna przyczepność na ośnieżonych nawierzchniach. Nie zapominają oni też wspomnieć o dużej wytrzymałości i długiej żywotności.

Dostępne rozmiary opon Uniroyal WinterExpert

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.