Uniroyal UST 17

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal UST 17

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Uniroyal UST 17 to opony do jazdy letniej o symetrycznym bieżniku. Dzięki niemu możliwe jest dopasowanie do konkretnego typu samochodu za sprawą rozmieszczenia różnych kształtów bloków. Takie ogumienie składa się z dwóch takich samych części.

Charakterystyczną cechą są te same parametry opony, niezależnie od pozycji. Sprawia to, że opona zużywa się równomiernie, a nie wybiórczo. Decydują się na nie zazwyczaj użytkownicy, którzy posiadają pojazdy o mniejszej mocy. Bieżnik symetryczny ma wiele zalet. Przede wszystkim takie opony to prosty montaż, korzystna cena i niższy opór toczenia.

Opony Uniroyal UST 17 to opony zaliczane do klasy średniej. Producent niezwykle dba o jakość swoich produktów w oparciu o doświadczenia użytkowników. Ogumienie jest chwalone za dobre parametry, które idealnie sprawdzają się podczas jazdy ekonomicznej i dobry stosunek ceny do jakości. 

Jeśli Twój samochód służy Ci głównie do jazdy po mieście, jak i podróży za miasto, to opony Uniroyal UST 17 zostały stworzone z myślą o Tobie!

Dostępne rozmiary opon Uniroyal UST 17

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.