Uniroyal RainMax 3

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal RainMax 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Uniroyal RainMax 3 to opona letnia, której przeznaczeniem jest wspomaganie pracy samochodów dostawczych, zapewniając ich kierowcom dobrą przyczepność i ochronę przed uszkodzeniami. Jest to model klasy średniej, która charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami i świetnymi osiągami, które można zakupić za niewielkie pieniądze. Z racji na przeznaczenie, opona ta została dodatkowo wzmocniona, aby poradziła sobie na długich, trudnych trasach.

Zastosowano tutaj bieżnik symetryczny, który charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością zarówno na suchych, jak i mokrych terenach – nie bez powodu często mówi się o oponach tej firmy, jako o ogumieniu deszczowym.

Wszystko to przez świetną ochronę przed aquaplaningiem, co sprawia, że kierowca nie musi martwić się o wpadnięcie w poślizg, gdyż woda jest bardzo szybko usuwana przez szerokie rowki i kanały obwodowe. Jednocześnie pozostałe klocki są ponacinane dość gęsto, co wpływa na dobrą trakcję na suchych terenach, umożliwiając zachowanie stabilności i pełnej kontroli nawet na trudnych, ostrych zakrętach.

Samochody dostawcze są bardzo wymagające pod względem instalowanych w nich opon, szczególnie jeśli chodzi o wytrzymałość. Firma Uniroyal poradziła sobie z tym problemem, stosując mieszankę gumową, która pozwala zmniejszyć możliwość uszkodzeń mechanicznych, dokładnie chroniąc całą konstrukcję. Jest to kluczowe do zachowania długiej żywotności opony, gdyż redukuje również szybkość ścierania się bieżnika. 

Wszystko to zostało dopełnione komfortem ekonomicznym, o który producent zadbał, obniżając opory toczenia. Pozwala to na redukcję ilości spalanego paliwa, co przekłada się na oszczędności po stronie kierowcy. Jest to też świetny sposób na ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Uniroyal RainMax 3 to świetni letni wybór dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodami dostawczymi. Dla zwiększenia przyjemności z jazdy firma Uniroyal postarała się również o ograniczenie hałasu i szumów, które mogą występować przy toczeniu się opony.

Dostępne rozmiary opon Uniroyal RainMax 3

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.