Uniroyal Rain Max 2

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal Rain Max 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Uniroyal Rain Max 2 to opona letnia, która jest stosowana w samochodach dostawczych. Ta opona została zaprojektowana, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu pojazdowi w przypadku wystąpienia różnych niebezpiecznych sytuacji. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i zastosowaniu rzadkiej mieszanki gumowej.

Opona składa się z nowo opracowanej mieszanki bieżnika i wzmocnionych lameli. Wszystko to pozwala na lepszą trakcję na śliskich i mokrych nawierzchniach. Specjalnie zaprojektowana mieszanka, składająca się z optymalnie dobranych bloków, opracowana z wykorzystaniem modelowania komputerowego, zapewnia doskonałe prowadzenie i stabilność. Specjalna mieszanka gumowa nie tylko poprawia trakcję, ale również zwiększa odporność opony na zużycie, zapewniając jej dłuższą żywotność.

Dwa centralne rzędy ciągłych bloków zapewniają wysoką stabilność kierunkową i szybką reakcję. Dwa szerokie podłużne rowki i duża liczba lameli szybko zatrzymują wodę poza obszarem styku opony z podłożem. Lamele te pomagają również zredukować efekt dźwiękowy podczas jazdy. 

Popularne rozmiary opon Uniroyal Rain Max 2

Dostępne rozmiary opon Uniroyal Rain Max 2

13 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.