Uniroyal RainExpert 5

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal RainExpert 5

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Uniroyal RainExpert 5 to opona letnia, która została stworzona z myślą o kierowcach, którzy kochają wysokie osiągi na mokrej nawierzchni. Niemiecki producent przy produkcji modelu RainExpert 5 położył nacisk na wydłużony przebieg oraz świetną kontrolę nad pojazdem.

Ogumienie jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla kierowców, którzy preferują spokojną jazdę, jak i tych, którzy uwielbiają iście sportowe rozwiązania.  

Model ze stajni Uniroyal skierowany jest dla samochodów klasy kompaktowej, średniej, a także najwyższej – w tym również samochody typu SUV.

Zalety Uniroyal RainExpert 5. Dlaczego warto kupić?

Przy opisie RainExpert 5 inżynierowie przedstawili trzy istotne czynniki, które są mocnymi punktami tej opony. Po pierwsze, zoptymalizowana przyczepność. Nowoczesny bieżnik RainExpert 5 wyróżnia się na tle konkurencji jeszcze lepiej zoptymalizowanym bieżnikiem w odniesieniu do przepływu wody. Wpływa to na właściwą przyczepność na mokrej nawierzchni i pewne pokonywanie zakrętów w deszczowej pogodzie.

Po drugie, po prostu oszczędny bieżnik. Mieszanka gumowa została zaprojektowana tak, aby w jak najbardziej optymalny sposób zmniejszyć siłę tarcia oraz obniżyć opory toczenia. Wpływa to na mniejsze zużycie energii, co pozwala na oszczędność paliwową

I po trzecie, ochrona przed zjawiskiem akwaplanacji. Opona Uniroyal RainExpert 5 doskonale sprawdza się w deszczu, dzięki czemu zapewnia większe bezpieczeństwo. To wszystko dzięki innowacyjnej rzeźbie bieżnika, która minimalizuje powstawanie wszelkich turbulencji podczas przepływu wody, dzięki szybkiemu jej odprowadzaniu spod bieżnika.

Kto produkuje Uniroyal RainExpert 5?

Twórca modelu RainExpert 5 słynie z produkcji ogumienia na całym świecie! Skierowany jest dla kierowców, którzy sięgają po opony potwierdzonej jakości. Opony Uniroyal to świetny kompromis pomiędzy bardzo świetnymi osiągami a atrakcyjna ceną

Wyniki testów, a także opinie kierowców wskazują jednoznacznie: opony deszczowe marki Uniroyal to najlepsze rozwiązanie w czasie ulewy. Co ciekawe, na prestiż Uniroyal wpływa fakt, że marka należy do jednego z największych koncernów oponiarskich na świecie, czyli niemieckiego koncernu Continental. 

Dostępne rozmiary opon Uniroyal RainExpert 5

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.