Uniroyal Rainsport 3

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal Rainsport 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Uniroyal Rainsport 3 to opona letnia klasy średniej, która została stworzona w taki sposób, aby idealnie sprawdzać się w samochodach kompaktowych, SUV-ach, samochodach klasy średniej, a także luksusowych modelach sportowych. Model Rainsport 3 jest dostępny w sprzedaży w rozmiarach od 14 do 20 cali.

Opona Uniroyal Rainsport 3 jest produktem, który bardzo dobrze sprawdzi się w trudnych warunkach pogodowych, co wydaje się rzeczą oczywistą, gdyż marka Uniroyal słynie z produkcji dobrych jakościowo opon deszczowych. 

W przypadku modelu Rainsport 3 jest bardzo podobnie i kierowca ma pewność, że w sytuacjach, gdy będzie poruszał się po mokrej nawierzchni, zapewniony mu zostanie wysoki poziom bezpieczeństwa.

Nowoczesna rzeźba bieżnika została zaprojektowana na kształt skóry rekina. Potrafi ona bardzo skutecznie i szybko odprowadzać wodę spod czoła opony. Zastosowanie technologii Shark Skin oraz struktury Ultimate Flow sprawia, że kierowca jest w stanie unikać poślizgów, a także niweluje to ryzyko pojawienia się zjawiska aquaplaningu.

Konfiguracja Fast Curve zapewnia wysoką sztywność w kierunku poprzecznym, co w połączeniu z elastycznymi żebrami bieżnika, które potrafią zwiększyć powierzchnię styku opony z drogą, gwarantuje świetną przyczepność bez względu na rodzaj nawierzchni. W przypadku przyczepności na mokrej nawierzchni opona Uniroyal Rainsport 3 posiada oznaczenie "A", co sugeruje najwyższą klasę przyczepności.

W oponie Uniroyal Rainsport 3 zastosowana została specjalna mieszanka gumowa oraz liczne krawędzie tnące. Powiększono również liczbę lameli. Wszystko po to, aby ogumienie gwarantowało krótką drogę hamowania i było ono w stanie zapewnić bezpieczne hamowanie nawet przy intensywnych i raptownych manewrach.

Test opony letniej Uniroyal Rainsport 3

  • Test Auto Bild w rozmiarze 245/45 R18, opona letnia Uniroyal Rainsport 3 otrzymała notę „zadowalająca” (2020r.);
  • Test Auto Bild w rozmiarze 225/50 R17, opona letnia Uniroyal Rainsport 3 otrzymała notę „zadowalająca” (2017r.).

Dostępne rozmiary opon Uniroyal Rainsport 3

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.