Michelin S83 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin S83

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin S83

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.89/6

Michelin S83 to opona stworzona z myślą o miłośnikach turystycznej jazdy skuterami. Ogumienie stanowi umiejętne połączenie klasycznej stylistyki z nowoczesną technologią. Prezentowany model gwarantuje dobrą przyczepność zarówno na mokrych, jak i na suchych nawierzchniach. Liczne rowki na tradycyjnym wzorze bieżnika dają możliwość efektywniejszego odprowadzania wody.

Ogumienie Michelin S83 składa się z mieszanki gumy gwarantującej dobrą trwałość. Klasyczny bieżnik opony skraca drogę hamowania i pozwala na stabilne pokonywanie ostrych zakrętów. Opisywany model jest wysoce odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Sprawdzi się w skuterach z felgami o rozmiarach 8" i 10".

Opona Michelin S83 stanowi fabryczne wyposażenie wielu modeli jednośladów. Podobnie jak inne produkty tej marki cechuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Firma Michelin współpracuje z gigantami rynku motoryzacyjnego z całego świata. Ich produkty cieszą się dużym zaufaniem wśród kierowców samochodów osobowych, motocykli i skuterów.

Dostępne rozmiary opon Michelin S83

Inne rozmiary

Pokaż ofertę

10 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.