Michelin Bopper | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Bopper

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Bopper

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.85/6

Michelin Bopper to nowoczesne rozwiązanie letnie do skuterów miejskich, których kierowcy doceniają długie przebiegi i bezpieczeństwo na każdym kilometrze. Jest to opcja z segmentu premium, co oznacza wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i nowinek technologicznych.

Cała konstrukcja została oparta o wytrzymałą mieszankę gumową, która pozwala na brak zmartwień o pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, o które tak łatwo na dzisiejszych drogach. Jednocześnie udało się zminimalizować szybkość ścierania się bieżnika, co przekłada się na długi czas świetności opony. 

Za bezpieczeństwo na trasie odpowiada tutaj zaawansowana rzeźba bieżnika, która radzi sobie zarówno na mokrych, jak i suchych trasach. Odpowiednie wyżłobienia sprawnie odprowadzają wodę i zanieczyszczenia, pozwalając utrzymać wysoki poziom trakcji. W ten sposób nawet trudne zakręty pokonasz w komfortowy sposób.

Wszystko to zwieńczono niskimi oporami toczenia, które pozwalają na zaoszczędzenie na kosztach eksploatacyjnych. Łączy się to też z dbałością o środowisko naturalne.

Dostępne rozmiary opon Michelin Bopper

10 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.