Michelin Sirac

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Sirac

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Sirac to opona przeznaczona dla motocyklów do trialu. Opisywany model zda egzamin zarówno na normalnej drodze, jak i na nieutwardzonych nawierzchniach. Mieszanka gumy zastosowana w ogumieniu gwarantuje dobrą przyczepność i wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Takie cechy przekładają się długą żywotność prezentowanej opony.

Ogumienie Michelin Sirac przekłada się a dobrą stabilność podczas jazdy oraz na komfortowe pokonywanie trudnych zakrętów. Opona ułatwia sprawne hamowanie, a wzór jej bieżnika pozwala na efektywne odprowadzenie wody, co przydaje się podczas jazdy w czasie deszczu oraz w trakcie pokonywania błotnistych terenów.

Opona Sirac sprawdzonej i cenionej marki Michelin charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Jak wszystkie produkty wspomnianej firmy jest bardzo wytrzymała i gwarantuje bezpieczeństwo podczas jazdy. Stanowi standardowe wyposażenie wielu modeli motocyklów. Solidność oraz atrakcyjna cena opony mają wpływ na jej wysoką popularność wśród kierowców jednośladów.

Dostępne rozmiary opon Michelin Sirac

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.