Dunlop SP SPORT 01 AS

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop SP SPORT 01 AS

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop SP Sport 01 AS to opona klasy premium, która została przeznaczona do całorocznych zmagań samochodów osobowych o średnicy felg od 14 do 18 cali. Umiejscowienie jej w klasie premium nie jest przypadkiem – stworzona została z najlepszych dostępnych materiałów, które dają w efekcie wytrzymałość, osiągi i bezpieczeństwo.

Dunlop zawsze dba o wykorzystywanie mieszanek gumowych, które pozwolą na zachowanie odpowiedniej elastyczności nawet w skrajnych temperaturach zimowych. Nie inaczej ma się to w modelu SP Sport 01 AS, co sprawia, że zwiększa się jego przyczepność do nawierzchni, gwarantując kontrolę nad pojazdem, która bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo w trasie.

Jednak trakcja to nie wszystko, co oferuje ta specjalistyczna mieszanka. Dzięki niej udało się też zmniejszyć opory toczenia, co z kolei dba o portfel właściciela, jak i całe środowisko. Wszystko to dzięki zmniejszeniu zapotrzebowania na paliwo.

Firma Dunlop zawsze pamięta o aspekcie, na który mało kto zwraca uwagę. Komfort akustyczny może nie wydawać się priorytetem, ale kiedy już bezpieczeństwo i osiągi są w pełni zapewnione, model SP Sport 01 AS przypomina, że przyjemność z jazdy też jest bardzo ważna. Wyprofilowane rowki boczne pomagają wyciszać dźwięki i szumy, które emitowane są przez opony podczas jazdy w trudnych warunkach.

Warto wiedzieć, że z modelem SP Sport 01 AS nie trzeba martwić się o aquaplaning. Ryzyko poślizgu jest zminimalizowane się dzięki odpowiednio przygotowanym rowkom odprowadzającym wodę, zanim dostanie się ona pod koła i zaburzy ich pracę.

Testy opony całorocznej Dunlop SP Sport 01 AS

Na dzień dzisiejszy nie ma aktualnych testów porównawczych opony SP Sport 01 AS, co nie oznacza jednak, że model ten nie jest wybierany przez klientów – wręcz przeciwnie. Cieszy się on dużą popularnością, a to wszystko przez to, że sprawdza się świetnie w każdym sezonie.

Użytkownicy chwalą je przede wszystkim za wysoki komfort jazdy na terenach błotnistych, jak i zaśnieżonych. Bardzo często zwracają też uwagę na bardzo cichą pracę tego modelu.

Popularne rozmiary opon Dunlop SP SPORT 01 AS

Dostępne rozmiary opon Dunlop SP SPORT 01 AS

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.