Opony całoroczne Dunlop

Dunlop
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
całoroczne opony
Dunlop

Szerokość

Profil

Średnica

Opony całoroczne Dunlop historia

Brytyjski producent opon całorocznych Dunlop szczyci się długą tradycją produkcji ogumienia, sięgającą już końcówki XIX wieku! Produkcję zapoczątkował brytyjski lekarz weterynarii John Boyd Dunlop w 1888 roku. Warto wspomnieć, że wynalazł i opatentował on pierwszą na świecie oponę pneumatyczną.

W późniejszych latach firma tworzyła w swoim ogumieniu kolejne innowacje, które niejednokrotnie mocno wpłynęły na rynek oponiarski. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Dunlop jako pierwszy zaproponował rozwiązania zapobiegające zjawisku aquaplaningu.

Wprowadzony przez Brytyjczyków unikatowy bieżnik sprawnie odprowadza wodę spod kół, dzięki czemu auto zachowuje pełnię sterowności, nawet na bardzo mokrej nawierzchni. Jest to duży atut przy wyborze ogumienia wielosezonowego.

Czy warto kupić opony całoroczne Dunlop?

Warto najpierw zadać sobie pytanie, czym są opony całoroczne. Odpowiedź jest bardzo prosta! Ogumienie całoroczne Dunlop stanowi połączenie rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych opon zimowych i letnich, umożliwiając jazdę przez cały rok.

Dunlop jest marką premium nie bez przyczyny. Do produkcji opon całorocznych, Brytyjczycy wykorzystują najwyższej jakości technologie i mieszanki gumowe. Dzięki temu modele opon całorocznych Dunlop doskonale radzą sobie z przystosowaniem się do sezonowych zmian warunków.

Przy doborze opon wielosezonowych bardzo ważna jest ich trwałość, mają bowiem służyć przez cały rok. Inżynierowie Dunlop znani są z tworzenia ogumienia całorocznego, które bardzo wolno ulega zużyciu. Bieżnik, mimo eksploatacji w zmiennych warunkach pogodowych zachowuje swoją trwałość i nie poddaje się próbie czasu.

Dla kogo są opony całoroczne Dunlop?

Występujące w Polsce raczej łagodne zimy sprawiają, że opony całoroczne Dunlop są doskonałym wyborem alternatywnym dla kierowców, poruszających się po krótkich odcinkach lub trasach miejskich. W takich warunkach zapewniają one bezpieczeństwo i komfort.

Jeśli preferujesz spokojny i dynamiczny styl jazdy – opony całoroczne Dunlop są idealnym wyborem dla Ciebie! W ofercie 24opony.pl znajdziesz szeroki wybór ogumienia całorocznego klasy premium, dostosowany do Twoich potrzeb.

Najwyżej oceniane całoroczne opony Dunlop

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.