Opony zimowe Dunlop

Wyszukaj opony
zimowe Dunlop

Szerokość

Profil

Średnica

Dunlop

Wszystko o oponach zimowych

Opony zimowe charakteryzują dużo większą ilością nacięć na klockach bieżnika. Te nacięcia to lamele których zadaniem jest wgryzanie się w śnieg i zapewnienie przyczepności na śliskich nawierzchniach. Warto wiedzieć że opony letnie tracą swoje właściwości przy temperaturze 7 stopni Celsjusza. Opona w takiej temperaturze twardnieje i jest zdecydowanie mniej przyczepna. Średnia dobowa temperatura 7 stopni Celsjusza to sygnał do zmiany opon na zimowe.

Opony Dunlop

Dunlop to marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Firma zapoczątkowała swoją produkcję w 1888 roku. John Boyd Dunlop opatentował wynalezione przez siebie pneumatyczne opony rowerowe. Nowej generacji opony letnie i zimowe marki Dunlop wyprodukowane w technologii RunOnFlat, pozwalają na przejechanie nawet 80 km z prędkością do 80 km/h w przypadku utraty powietrza. Dunlop produkuje opony osobowe, motocyklowe, 4x4, dostawcze i ciężarowe. Większościowy pakiet akcji należy do Goodyear Tire and Rubber Company. Marka obecna jest na wielu płaszczyznach motoryzacji. Jest główną marką opon w 24-godzinnym wyścigu w Le Mans.

Najpopularniejsze opony zimowe Dunlop

Dunlop Winter Sport 5

5.16/6

Opona zimowa Dunlop Winter Sport 5 Dunlop Winter Sport 5- połączenie sportowej jazdy i bezpieczeństwa To kontynuacja niezwykle udanego modelu Winter Sport 4D, ktry notował nie tylko znakomite wyniki w wielu prestiżowych testach motoryzacyjnych, ale także docenian (...)

Dunlop SP Winter Sport 3D

5.00/6

Dunlop Winter Sport 3D to opona zimowa klasy High Performance, która została skonstruowana z myślą o kierowcach samochodów wyższej i najwyższej klasy. Innowacyjny wzór rzeźby bieżnika Dunlop Winter Sport 3D łączy w sobie trzy zaawansowane rodzaje lamelek, które zapewnia (...)

Dunlop SP Winter Response 2

5.55/6

Dunlop SP Winterresponse 2 - gwarancja bezpieczeństwa zimą Dunlop SP Winterresponse 2 to opona zimowa klasy premium do samochodw osobowych. Opona występuje w przedziale od 14 do 15 cali i posiada bieżnik kierunkowy, ktry zapewnia doskonałe odprowadzanie wody i rewel (...)

Dunlop SP Winter Sport 4D

5.43/6

Dunlop SP Winter Sport 4D to opona zimowa klasy premium z kierunkowym bieżnikiem. Najlepszy wybr dla kierowcw, ktrzy cenią sobie przyczepność na trudnej, zimowej nawierzchni bez szkody dla innych parametrw, niezbędnych do komfortowej i bezpiecznej jazdy. Nazwa model (...)

Dunlop SP Winter Response

4.99/6

Najbardziej istotnym aspektem jazdy w warunkach zimowych jest zachowanie kontroli samochodu, niezależnie od tego, w jakich warunkach się poruszamy. Szybka i precyzyjna informacja docierająca od opon do kierowcy to kluczowy czynnik przekładający się na kontrolę i prowadz (...)

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Copyright © 2010-2019 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia