Dunlop Winter Sport 5

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Winter Sport 5

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Dunlop Winter Sport 5 to godny następca bardzo dobrze ocenianej opony Dunlop Sp Winter Sport 4D. Nowy model stanowi ulepszenie wszystkich najlepszych cech, jakie posiadał poprzednik. Z przeprowadzonych badań wynika, że się to udało, gdyż Dunlop Winter Sport 5 notuje aż o 10-13% lepsze osiągi niż swój poprzednik.

Nowoczesne technologie oraz ogromne doświadczenie Dunlopa i Goodyear sprawiły, że znacznemu ulepszeniu uległy takie elementy jak: oszczędzanie paliwa, trakcja na śniegu i lodzie, a także przyczepność i kontrola na wszystkich, trudnych do jazdy nawierzchniach.

Głębokość rowków bieżnika została zwiększona na całej powierzchni opony, dzięki czemu opona jest w stanie sprawnie i skutecznie odprowadzać wodę i błoto, eliminując przy okazji ryzyko poślizgu na mokrej nawierzchni.

Dużą uwagę przywiązano również do tego, aby opona gwarantowała krótką drogę hamowania oraz dobre prowadzenie. W tym celu zastosowano nowoczesny, asymetryczny bieżnik, posiadający zwiększoną liczbę klocków.

W zwiększeniu przyczepności do drogi znacząco pomagają, liczne zakrzywione lamele, które znajdują się na całej powierzchni opony. Umożliwiają one dla kierowcy bezproblemowe podjazdy pod górę na śliskiej nawierzchni, a także łatwe przyspieszenie i hamowanie.

Dunlop Winter Sport 5 została zaprojektowana w ten sposób, aby być bardziej ekonomiczna dla środowiska, ale również po to, aby samochód kierowcy zużywał mniejsze ilości paliwa. Aby tak się stało, stworzono oponę, która ma mniejszą konstrukcję w porównaniu z innymi oponami dostępnymi na rynku.

Test opony zimowej Dunlop Winter Sport 5

  • Test Auto Zeitung w rozmiarze 205/55 R16, opona zimowa Dunlop Winter Sport 5 została szczególnie polecana (2020 r.);
  • Test ADAC w rozmiarze 205/55 R16, opona zimowa Dunlop Winter Sport 5 otrzymała notę dobrą (3. miejsce, 2020 r.);
  • Test TCS w rozmiarze 205/55 R16, opona zimowa Dunlop Winter Sport 5 została szczególnie polecana (3. miejsce, 2020 r.);
  • Test Auto Bid w rozmiarze 195/65 R15, opona zimowa Dunlop Winter Sport 5 otrzymała notę wzorową (1. miejsce, 2018 r.).

Dostępne rozmiary opon Dunlop Winter Sport 5

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.