Michelin STARCROSS MH3 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin STARCROSS MH3

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin STARCROSS MH3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Opony Michelin STARCROSS MH3 zostały stworzone z myślą o miłośnikach jazdy terenowej motocyklem. Sprawdzą się zarówno na zwykłej drodze, jak i na nierównej nawierzchni. Kierowcy korzystający z opisywanego ogumienia wygrywali mistrzostwa świata MX2. Opona zdaje egzamin podczas pokonywania stromych wzniesień oraz jazdy flat track.

Ogumienie Michelin STARCROSS MH3 posiada dodatkowe wzmocnione klocki boczne, które ułatwiają szybkie pokonywanie niewygodnych zakrętów. Opisywana opona jest wysoce odporna na uderzenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Zawarta w niej mieszanka gumy zapewnia dobrą przyczepność przy każdych warunkach pogodowych.

Michelin STARCROSS MH3 daje możliwość agresywnej i bezpiecznej jazdy. Elastyczny bieżnik tego modelu przekłada się na wyższy komfort jego użytkowania. Opony produkowane przez Michelin charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Produkty tej marki otrzymują najwyższe wyniki testów bezpieczeństwa i spełniają wszystkie normy przyjęte na kontynencie europejskim.

Dostępne rozmiary opon Michelin STARCROSS MH3

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.