Hankook RF10 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Hankook RF10

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook RF10

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.56/6

Hankook RF10 to wysokiej jakości ogumienie letnie przeznaczone do użytkowania w samochodach sportowo-użytkowych SUV oraz pojazdach terenowych wyposażonych w napęd 4x4. Produkt ten został odpowiednio przystosowany do mocy oraz ciężaru samochodów terenowych.

Co więcej, można go intensywnie użytkować w zróżnicowanych warunkach terenowych i pogodowych w sezonie letnim na terenie Polski. Są to opony letnie, które należy zakładać, gdy średnia temperatura otoczenia przez dłuższy czas nie spada poniżej 7 stopni Celsjusza. Ze względu na swoje optymalne parametry poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy, opony Hankook RF10 cieszą się pozytywnymi rekomendacjami użytkowników oraz ekspertów z branży motoryzacyjnej i wulkanizacyjnej.

Bieżnik został zoptymalizowany z wykorzystaniem technologii komputerowych. Dzięki temu producentowi udało się ulepszyć kształt oraz układ klocków bieżnika. Wnętrze rowków zostało zbudowane tak, aby precyzyjnie utrzymać tor jazdy poprzez utrzymanie optymalnej sztywności bieżnika. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu jego struktury schodkowej. Co więcej, nowoczesna konstrukcja bieżnika skutecznie oczyszcza się samodzielnie i jest zabezpieczona przed blokowaniem się kamieni oraz innych zanieczyszczeń wpływających negatywnie na wydajność.

Symetryczna konstrukcja bieżnika zapewnia bardzo dobre osiągi nie tylko na suchej, ale również na mokrej nawierzchni. System specjalnych kanalików zapewnia bezpieczną trakcję na mokrej drodze. Elementy te skutecznie odprowadzają wodę spod czoła opony, więc zmniejszają ryzyko wystąpienia poślizgu (tzw. aquaplaningu).

Wpływ na ochronę przed utratą przyczepności ma również ułożenie klocków w kształcie zygzaka. Opona została pokryta falistymi lamelami. W ten sposób utworzono specjalne krawędzie sprawiające, że opona wgryza się w nieutwardzone oraz utwardzone podłoże.

Opony Hankook RF10 wyprodukowano na bazie specjalnej mieszanki gumowej. Charakteryzuje się ona zoptymalizowaną odpornością na zużycie, więc zapewnia długi okres żywotności produktu.

Dostępne rozmiary opon Hankook RF10

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.