Pirelli P1 Cinturato

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli P1 Cinturato

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Pirelli P1 Cinturato to opona letnia do samochodów osobowych wyposażonych w felgi o rozmiarze od 14 do 16 cali. Ogumienie to zaliczane jest do produktów klasy premium. Oznacza to, że prezentowane wyroby charakteryzują się najlepszymi możliwymi właściwościami jezdnymi i jakością. Są więc stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

Jest to możliwe dzięki producentowi, który wykorzystuje wiele innowacyjnych technologii i rozwiązań mających na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy w standardowych oraz trudnych warunkach charakterystycznych dla sezonu letniego w Polsce.

W modelu tym producent zastosował bieżnik o asymetrycznej budowie. Jest to rozwiązanie, które zapewnia optymalne parametry oraz wysoką stabilność pojazdu podczas dynamicznego pokonywania zakrętów. Zewnętrzne elementy takiego bieżnika mają za zadanie poprawę parametrów jezdnych na suchej nawierzchni.

Wewnętrzny układ kanałów i rowków jest z kolei odpowiedzialny za efektywne odprowadzanie wody i błota poza oponę. Dzięki temu ogumienie bardzo dobrze trzyma się mokrych i grząskich tras.

W produkcji opon Pirelli P1 Cinturato wykorzystano specjalną hybrydową mieszankę, która ma również bardzo istotny wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich technologii i materiałów, opony Pirelli P1 Cinturato oferują długi okres żywotności oraz maksymalne parametry niezależnie od warunków drogowych i pogodowych w sezonie letnim w Polsce.

Bardzo ważną rolę w konstrukcji opon Pirelli P1 Cinturato odgrywa wzmocnienie strefy barkowej oraz optymalizacja centralnej części bieżnika. Rozwiązania te w znaczącym stopniu poprawiły stabilność jazdy oraz pewność kierowania i pokonywania różnych nierówności.

Warto też wspomnieć o wykorzystanej technologii kontroli naprężeń oraz poprawieniu integralności struktury ogumienia. Przekłada się to na skuteczne tłumienie drgań oraz hałasów emitowanych przez pracującą oponę, co jest niezwykle istotne dla komfortu jazdy. Niskie opory toczenia z kolei sprawiają, że auto emituje mniej spalin do środowiska i spala mniej paliwa.

Dostępne rozmiary opon Pirelli P1 Cinturato

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.