General Grabber HP

General
Dostawa gratis

Wyszukaj opony General Grabber HP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

General Grabber HP to opony letnie przeznaczone do pojazdów terenowych wyposażonych w napęd na cztery koła. Są one dopasowane do felg o rozmiarze od 15 do 20 cali. Produkt ten został przystosowany do dynamicznej, płynnej i komfortowej jazdy w zróżnicowanych warunkach.

Jest to opona klasy średniej, która charakteryzuje się bardzo dobrą jakością i dość atrakcyjną ceną. Producent wykorzystał w tej oponie kierunkowy bieżnik w kształcie litery V. Posiada on liczne kanały i rowki, które skutecznie odprowadzają wodę i wpływają korzystnie na przyczepność na mokrej nawierzchni.

Opona wykorzystuje rozwiązania poprawiające trakcję i stabilność na różnych typach podłoża. Oznacza to, że jazda jest dynamiczna, komfortowa i bezpieczna na asfalcie oraz na trasach terenowych. Sterowanie jest bardzo precyzyjnie, a droga hamowania jest krótka.

Nowoczesna mieszanka gumowa opon General Grabber HP charakteryzuje się dobrą elastycznością w różnych temperaturach. Materiał ten charakteryzuje się zoptymalizowaną trwałością i powolnym, równomiernym zużyciem.

Dostępne rozmiary opon General Grabber HP

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.