Opony letnie General

General
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
General

Szerokość

Profil

Średnica

Opony letnie General informacje o producencie

Historia amerykańskiego producenta opon letnich General rozpoczęła się już ponad wiek temu. W 1915 roku została założona spółka General Tire and Rubber Company.

Od tego czasu, opony letnie General Tire stopniowo zdobywały popularność – początkowo na terenie obu Ameryk, gdzie General stał się jednym z liderów branży.

Połączenie marki General z koncernem Continental w 1987 roku dało amerykańskiej firmie nowe możliwości technologiczne do produkcji opon letnich. Dzięki nim, General Tire wkroczył na rynek Europy i świata, a opony letnie producenta w szybkim tempie zyskały powiększające się grono miłośników.

Opony letnie General jakie wybrać?

Szeroki wybór ogumienia sprawia, że każdy kierowca znajdzie właściwe opony letnie General do swojego samochodu.

W ofercie General Tire znajduje się ogumienie na lato do aut o dużej mocy silnika, standardowych samochodów osobowych, a nawet większych pojazdów dostawczych.

Dlaczego warto wybrać opony letnie General

Zaletą opon letnich marki General jest wieloletnie doświadczenie zdobyte na bardzo zróżnicowanych trasach Ameryki Północnej. W General Tire tworzy się opony letnie mające dawać pewność prowadzenia, nawet w trudnych warunkach drogowych.

Jazda na mokrej nawierzchni jest jednym z kluczowych czynników wyboru opon na sezon letni. Kierowcy, których wybór padł na opony letnie General, bardzo często polecają je ze względu na dobrą precyzję kierowania i sprawne odprowadzanie wody z pod kół.

Zaletą przemawiającą za wyborem opon letnich General jest też uznanie, jakie marka zdobyła wśród zawodowych kierowców. Warto wspomnieć, że od 2019 roku General Tire jest oficjalnym partnerem i dostawcą opon dla NWES, gdzie musi spełniać bardzo restrykcyjne normy wytrzymałości i jakości letniego ogumienia.

Opony letnie marki General Tire to przede wszystkim solidne ogumienie w przystępnej cenie klasy średniej. Już teraz sprawdź budowaną na doświadczeniu jakość opon na lato General Tire!

Najwyżej oceniane letnie opony General

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.