General Grabber GT

General
Dostawa gratis

Wyszukaj opony General Grabber GT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

General Grabber GT to opona letnia do samochodów osobowych, jedną z głównych cech której jest jej dość wąski zakres zastosowania. Oprócz tego, że model ten jest przeznaczony dla mocnych i szybkich SUV-ów i crossoverów, został on zaprojektowany do jazdy wyłącznie po drogach asfaltowych. To właśnie w takich warunkach sprawdza się najlepiej.

Niewątpliwą oznaką doskonałych właściwości jezdnych na asfalcie jest indeks prędkości W, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przy prędkościach do 270 km/h.

Pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok, gdy patrzysz na General Tire Grabber GT jest jej bardzo agresywny asymetryczny i kierunkowy wzór bieżnika. Cechą charakterystyczną tego bieżnika jest wyraźny podział na kilka stref funkcjonalnych, zaprojektowanych z myślą o maksymalnych osiągach na prostych i podczas pokonywania zakrętów.

Podczas jazdy model ten wykazuje doskonałą stabilność kierunkową przy wszystkich prędkościach. Jest to możliwe dzięki wysoce odpornej strukturze wielowarstwowej i pięciożebrowej konstrukcji bieżnika. Dodatkowo w samym środku znajduje się szerokie, ale bardzo sztywne żebro podłużne. Dzięki temu opona niemal natychmiast reaguje na ruchy kierownicy, nadając sportowy charakter prowadzeniu.

Jak przystało na oponę klasy Ultra High Performance, model ten wyposażony jest we wzmocnione strefy barkowe. Dzięki zwiększonym wymiarom tej części bieżnika opona jest w stanie wykazać się wysoką odpornością na poślizg boczny, co pozwala na pokonywanie zakrętów z bardzo dużą prędkością.

Zalety opony General Grabber GT

  • Opona przeznaczona jest do crossoverów o wysokich osiągach i dużych prędkościach oraz pojazdów terenowych poruszających się wyłącznie po drogach asfaltowych;

  • asymetryczny wzór bieżnika zapewnia doskonałą trakcję i właściwości jezdne w każdych warunkach;

  • dobra trakcja na mokrej nawierzchni dzięki specjalnym składnikom mieszanki bieżnika i wysoce skutecznemu systemowi odprowadzania wody;

  • wysoka stabilność na zakrętach dzięki wzmocnionej konstrukcji barku.

Dostępne rozmiary opon General Grabber GT

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.