General Grabber GT Plus

General
Dostawa gratis

Wyszukaj opony General Grabber GT Plus

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

General Grabber GT Plus to opony letnie do zadań specjalnych, przystosowane zarówno do samochodów sportowo-użytkowych (typu SUV), jak i samochodów z napędem 4x4 o terenowym zacięciu.

Amerykański producent zawarł w prezentowanym modelu wiele innowacji, mających przygotować opony na najtrudniejsze wyzwania, jakie stawiają drogi oraz off-roadowe trasy. 

Przemyślana i dopracowana mieszanka gumowa z zawartością krzemionki wpływa nie tylko na zwiększoną przyczepność, ale także zwiększoną trwałość ogumienia. Zastosowanie technologii DuraGen oraz dodatkowe wzmocnienie prezentowanego modelu zapewnia dodatkowo lepszą odporność na uszkodzenia mechaniczne. 

Dzięki tym zaletom kierowca może użytkować opony General Grabber GT Plus przez dłuższy czas, ciesząc się wysokim poziomem bezpieczeństwa jazdy. 

Pozytywny wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy wpływa także udoskonalony wzór bieżnika modelu. Duża ilość lameli, przyczepnych krawędzi, a także zastosowanie karbowanych żeber wpływa na przyczepność podczas jazdy na mokrej i suchej nawierzchni, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Dodatkowo usztywnione bloki pozytywnie wpływają na precyzję prowadzenia oraz stabilne zachowanie pojazdu podczas wojaży na trudnym terenie. 

General to jeden z najstarszych amerykańskich producentów, który szczyci się ponad setką lat doświadczenia w produkcji ogumienia. Opony marki zostały docenione przez wielu zwykłych kierowców, ale też profesjonalistów. 

Opony letnie General Grabber GT Plus to bardzo dobra propozycja dla każdego kierowcy posiadającego samochód o dużej mocy. To wzmocnione i niezawodne rozwiązanie na lato, które zapewni stabilną i wygodną jazdę nawet na trudniejszych terenach.

Dostępne rozmiary opon General Grabber GT Plus

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

23 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.