Opony zimowe General

General
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
General

Szerokość

Profil

Średnica

Czy warto kupić opony zimowe General?

Opony zimowe General są zaliczanie do ogumienia klasy średniej. Oznacza to, że produkcja opon na zimę amerykańskiego producenta odbywa się przy użyciu nowych technologii. Ogumienie zimowe General zachowuje zadowalające parametry jezdne w stosunku do niewysokiej ceny.

Warto wspomnieć, że wartość i jakość opon zimowych General dostrzegł jeden z liderów branży. Marka General Tire należy bowiem do koncernu Continental – czwartej marki oponiarskiej pod względem wielkości na świecie.

Warto zwrócić uwagę na szeroką ofertę ogumienia zimowego General. Amerykański producent przygotował opony zimowe pod niemal każdy popularny rodzaj samochodu.

Znajdziesz tutaj wysokiej jakości ogumienie na zimę General, do samochodów osobowych, aut z napędem 4x4, SUV-ów, a nawet pojazdów dostawczych!

Testy opon zimowych General

Przed wyborem i zakupem opon zimowych General warto wiedzieć, że wybrane modele zostały ocenione przez niezależnych ekspertów. Weźmy pod lupę dwa modele ogumienia na zimę z logiem General.

W teście opon renomowanego magazynu Auto Bild w 2020 roku, opony zimowe General Altimax Winter 3 uzyskały zadowalającą ocenę parametrów i zachowania w sezonie zimowym.

Przeznaczona do aut z napędem 4x4, opona zimowa General Snow Grabber Plus jest polecana w teście Off-Road z 2020 roku.

Testy opon zimowych swoją obiektywną oceną potwierdzają jakość parametrów jezdnych ogumienia na zimę marki General.

Opony zimowe General o producencie

Marka General produkująca opony zimowe pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Została założona przez Williama F. O’Neila oraz Winfreda E. Fousa w amerykańskiej miejscowości Akron.

Przez swoją wieloletnią działalność, General odznaczył się wieloma innowacjami, między innymi w zakresie opon zimowych.

W 1987 roku marka opon General Tire została wykupiona przez Koncern oponiarski Continental.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.