General Snow Grabber Plus

General
Dostawa gratis

Wyszukaj opony General Snow Grabber Plus

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

General Snow Grabber Plus to Twój dostęp do każdej zimowej przygody. Niezniszczalne opony zimowe zaprojektowane specjalnie dla crossoverów i SUV-ów. Dzięki nim dotrzesz wszędzie, nawet w najgorszych warunkach zimowych. Model sezonu zimowego 2017/2018, który charakteryzuje się doskonałą trakcją na zimowych nawierzchniach, płynną jazdą i długą żywotnością.

General Snow Grabber Plus to ulepszona wersja bardzo popularnej opony General Snow Grabber z 2012 roku, która oferuje lepsze prowadzenie, właściwości jezdne i trakcję w warunkach zimowych.

Zoptymalizowany kierunkowy wzór bieżnika opony Snow Grabber Plus zapewnia lepszą kontrolę na zaśnieżonych drogach i doskonałą przyczepność, zwłaszcza podczas pokonywania zakrętów (technologia Tracgen). Zwiększona powierzchnia styku z podłożem gwarantuje krótszą drogę hamowania i wyjątkową trakcję na śniegu.

Zwiększona wytrzymałość wewnętrznej strony opony wzmacnia nie tylko sztywność tej beztarciowej opony zimowej, ale także jej stabilność w mocno obciążonych pojazdach (technologia Duragen). Wytrzymałe usztywnienie z metalowych linek zapewnia doskonałą odporność na uszkodzenia.

Wzór bieżnika, stworzony przy użyciu oprogramowania do symulacji komputerowej, minimalizuje deformację klocków bieżnika, zwiększając tym samym żywotność opony.

Opona General Snow Grabber Plus posiada również zaawansowaną i unikalną konstrukcję ścian bocznych. Makro-bloki na zewnętrznej stronie barków tworzą dodatkowe krawędzie trakcyjne, co poprawia trakcję i prowadzenie w głębokim śniegu.

Dwa pierścieniowe rowki w górnej części ścian bocznych tworzą wgłębienia, które odprowadzają śnieg, co zwiększa sterowność opony w głębokim śniegu.

Dodatkowa ochrona obręczy osłania oponę i jej obszar boczny przed uszkodzeniami, które mogą powodować kontakt z krawężnikami i różnymi przeszkodami na drodze.

Testy opony zimowej General Snow Grabber Plus

Test ABW.by w rozmiarze 215/65 R16, opona zimowa General Snow Grabber Plus została szczególnie polecana (8. miejsce, 2018 r.).

Dostępne rozmiary opon General Snow Grabber Plus

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.