General Altimax Comfort

General
Dostawa gratis

Wyszukaj opony General Altimax Comfort

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

General Altimax Comfort to opony letnie do samochodów osobowych. Produkt ten zaliczany jest do klasy ekonomicznej, jednak pod wieloma względami i parametrami, blisko mu do produktów klasy średniej. Oznacza to, że prezentowane ogumienie jest polecane przede wszystkim osobom, którym zależy na wysokiej jakości, komforcie i bezpieczeństwie. Okazuje się, że wcale nie trzeba przepłacać za opony, które spełniają takie wymagania.

Producent opon General Altimax Comfort zadbał o to, aby charakteryzowały się wykorzystaniem wielu sprawdzonych technologii. Mają one na celu poprawę nie tylko bezpieczeństwa i komfortu jazdy, ale również żywotności produktu i jego ekonomicznego charakteru.

W modelu General Altimax Comfort zastosowano asymetryczną rzeźbę bieżnika, która wpływa bardzo korzystnie na właściwości jezdne w sezonie letnim charakteryzującym się zróżnicowanymi warunkami drogowymi oraz pogodowymi. Zewnętrzne elementy bieżnika utrzymują odpowiednią stabilność i przyczepność na prostej drodze, podczas pokonywania zakrętów oraz w czasie wykonywania różnych manewrów.

Wewnętrzne rowki i kanały są z kolei szerokie i oferują szybkie, efektywne odprowadzanie wody spod powierzchni ogumienia. Takie rozwiązanie zwiększa ochronę przed aquaplaningiem, czyli niechcianym poślizgiem po wjechaniu w kałużę. Bieżnik asymetryczny wpływa również korzystnie na skrócenie drogi hamowania w dowolnych warunkach. Jego wpływ na bezpieczeństwo jest więc bardzo duży.

Oponę General Altimax Comfort wyprodukowano na bazie nowoczesnej mieszanki gumowej. Materiał ten charakteryzuje się zwiększoną elastycznością w różnorodnych temperaturach panujących w sezonie letnim. Dzięki temu produkt zawsze zachowuje optymalną powierzchnię styku z podłożem, a to jest istotne dla odpowiedniej dynamiki, przyczepności i krótkiej drogi hamowania.

Poza tym, materiał opon General Altimax Comfort charakteryzuje się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Bieżnik zużywa się wolno i równomiernie, więc opona zachowuje swoje parametry przez cały okres eksploatacji.

Dostępne rozmiary opon General Altimax Comfort

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.