General Grabber X3 MT

General
Dostawa gratis

Wyszukaj opony General Grabber X3 MT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

General Grabber X3 MT to model opony, który został zaprojektowany z myślą o sezonie letnim i zaliczany jest do klasy ekonomicznej. Cechuje się bardzo dobrymi parametrami, dając gwarancję bezpiecznej jazdy podczas tej pory roku.

Rzeźba bieżnika ma kształt symetryczny oraz stosunkowo płaski, posiadający znikomą ilość rowków, czy nacięć. Dzięki swoim właściwością opona lepiej styka się z podłożem, zwiększając swoją przyczepność.

Materiał, z którego została wykonana to specjalna mieszanka gumowa, która spełnia bardzo dobrze swoją rolę, przekładając się na większą stabilność, a także twardość podczas letnich upałów.

Opona General Grabber X3 MT posiada siedmioletnią gwarancję producenta posiadającego swoje fabryki między innymi w Niemczech, czy Francji. Kierowcy, którym zależy na podniesieniu bezpieczeństwa i komfortu jazdy będą mile zaskoczeni jakością opony, ponieważ idealnie sprawdzi się nie tylko na krótkich odcinkach drogi, ale także będzie idealna na dalekie podróże, których nie brakuje w sezonie letnim.

Dostępne rozmiary opon General Grabber X3 MT

Inne rozmiary Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.