General Grabber HTS 60

General
Dostawa gratis

Wyszukaj opony General Grabber HTS 60

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

General Grabber HTS 60 pozycjonowana jest jako "synergia komfortu, trwałości i osiągów". Model ten należy do kategorii High Terrain, co oznacza stosunek 80/20 między użytkowaniem na drodze i w terenie.

Jedną z głównych zalet tej opony jest jej zachowanie na mokrych nawierzchniach. Wysoki poziom przyczepności jest w dużej mierze zasługą wzoru bieżnika. Zawiera on cztery podłużne żebra, z których dwa biegną prosto przez środek. Ich sztywna, ciągła konstrukcja poprawia reakcję na ruchy kierownicy i stabilność kierunkową, a liczne wycięte w nich lamele osuszają powierzchnię styku.

Podobną funkcję pełnią faliste lamele w blokach barkowych. Jednak dzięki swojej poprzecznej kierunkowości i znacznej długości te elementy bieżnika skracają również drogę hamowania i umożliwiają bardziej efektywne przenoszenie momentu obrotowego podczas jazdy na mokrej nawierzchni.

Wspomniane w specyfikacji opony "20-procentowe osiągi w terenie" są możliwe dzięki kilku cechom konstrukcji bieżnika. Bloki barkowe są rozmieszczone w wystarczającej odległości od siebie, aby zapewnić lepsze osiągi na nieutwardzonych drogach. Warto również wspomnieć o właściwościach mieszanki gumowej. W szczególności jest ona bardzo odporna na agresywne czynniki mechaniczne, co gwarantuje wysoką odporność na przebicia i przecięcia przez dziesiątki tysięcy kilometrów.

Popularne rozmiary opon General Grabber HTS 60

Dostępne rozmiary opon General Grabber HTS 60

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.