General Altimax One S | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

General Altimax One S

General
Dostawa gratis

Wyszukaj opony General Altimax One S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

General Altimax One S to opony letnie do samochodów osobowych wyposażonych w felgi o średnicy od 15 do 20 cali. Jest to model zaliczany do klasy średniej ogumienia. Oznacza to, że w przypadku tego produktu mamy do czynienia z najkorzystniejszym stosunkiem ceny do jakości.

Opony te stanowią punkt pośredni pomiędzy tanimi i słabszymi modelami ekonomicznymi, a najlepszymi i najdroższymi oponami wyższej klasy. Producent zadbał jednak, żeby pod wieloma względami opona General Altimax One S spełniała rygorystyczne wymogi w zakresie komfortu i bezpieczeństwa jazdy w sezonie letnim.

Produkt ten nadaje się do pojazdów klasy średniej i wyższej, których kierowcy preferują spokojną oraz bardziej dynamiczną jazdę. Ogumienie zostało przystosowane do jazdy z maksymalną prędkością 240 km/h. Jest ono zoptymalizowane pod kątem obciążeń generowanych przez normalne samochody osobowe.

Jest to ogumienie letnie, które należy zakładać na felgi, gdy średnia wartość temperatur przekracza 7 stopni Celsjusza przez dłuższy czas. Opisywany model wpływa korzystnie na generowanie dobrych osiągów i dynamiki, skraca drogę hamowania oraz poprawia stabilność i pewność prowadzenia pojazdu. Jest to ważne dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Asymetryczny bieżnik opon General Altimax One S to konstrukcja, która perfekcyjnie dopasowuje się do zmiennych warunków pogodowych w sezonie letnim. Zarówno podczas upałów, jak i deszczów opona oferuje optymalną sterowność, utrzymanie właściwego toru jazdy, dobre przyspieszanie i ruszanie z miejsca, bezproblemowe manewrowanie oraz krótką drogę hamowania. Zewnętrzne elementy bieżnika poprawiają osiągi na suchej drodze i na zakrętach. Wewnętrzne rowki i kanały odprowadzają wodę, zmniejszając ryzyko aquaplaningu.

Mieszanka gumowa, wykorzystana w produkcji modelu General Altimax One S, to materiał dostosowujący swoją elastyczność do zmiennych temperatur i warunków drogowych w sezonie letnim. Warto również wspomnieć o zoptymalizowanej odporności na uszkodzenia i przedwczesne zużycie.

Dostępne rozmiary opon General Altimax One S

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.