General EUROVAN 2

General
Dostawa gratis

Wyszukaj opony General EUROVAN 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

General EUROVAN 2 jest przeznaczona przede wszystkim na rynek europejski, gdzie oprócz niższych cen niż u większości konkurentów, oferuje szereg istotnych korzyści. Zastosowanie najnowszych osiągnięć firmy macierzystej Continental AG pozwoliło nadać temu modelowi wysokie parametry użytkowe.

Jedną z cech wyróżniających tę oponę jest jej przydatność do większości nowoczesnych lekkich samochodów dostawczych. Obecnie oferowany jest w dwóch tuzinach rozmiarów od 14" do 16". Jednocześnie, deklarowane indeksy prędkości są lepiej dostosowane do samochodów osobowych niż do opon dostawczych — od Q do T.

Niektóre rozmiary tego modelu mają maksymalną ładowność 1 215 kg na koło. Nawet biorąc pod uwagę przeznaczenie opony, wyższa nośność wynika z konstrukcji ramy opony. Konstrukcja karkasu została wyraźnie wzmocniona poprzez zwiększenie konstrukcji warstwowej. 

Podczas projektowania tej opony dużą uwagę zwrócono na bezpieczeństwo prowadzenia na mokrej nawierzchni. Świadczy o tym projekt systemu odwadniającego. Sercem opony są trzy podłużne rowki, z których jeden biegnie prosto przez środek bieżnika. Każdy z tych elementów charakteryzuje się dużą pojemnością, dzięki czemu powierzchnia styku opony z podłożem jest intensywnie osuszana nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach pogodowych.

Kolejną ważną zaletą w porównaniu z konkurencją jest komfort akustyczny opony. Jej poziom jest znacznie wyższy, dzięki konstrukcji bieżnika. Zawiera on stosunkowo niewielką liczbę elementów, a ich wielostopniowe rozmieszczenie dodatkowo redukuje hałas i wibracje, zwłaszcza podczas pokonywania niewielkich nierówności na drodze.

Zalety opony General EUROVAN 2

  • Wzmocniona rama i konstrukcja karkasu wykonana w całości z kordu stalowego zwiększa nośność i odporność opony na uderzenia;

  • długą żywotność zapewnia trwałość mieszanki, wzmocnione stalowe usztywnienie i sztywna konstrukcja stref barkowych;

  • lepsze prowadzenie i hamowanie w porównaniu z poprzednim modelem, dzięki konstrukcji bieżnika, która jest równie skuteczna na suchych i mokrych nawierzchniach.

Dostępne rozmiary opon General EUROVAN 2

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.