General Altimax One

General
Dostawa gratis

Wyszukaj opony General Altimax One

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

General Altimax One to opony letnie do samochodów osobowych. Jest to produkt klasy ekonomicznej, który jednak pod wieloma względami może spokojnie konkurować z oponami zaliczanymi do klasy średniej. Produkt ten jest szczególnie polecany do pojazdów miejskich, kompaktowych oraz słabszych aut klasy średniej. Doceniają go w głównej mierze kierowcy preferujący normalny, spokojny styl jazdy zarówno w mieście, jak i na dalszych dystansach.

Niezwykle istotną sprawą jest fakt, że producent zadbał o to, aby ogumienie General Altimax One funkcjonowało w oparciu o różne sprawdzone technologie, które poprawiają bezpieczeństwo i zwiększają komfort jazdy.

Wiadomo nie od dziś, że sezon letni w Polsce jest związany z kapryśną pogodą i częstymi jej zmianami. Na szczęście rozwiązania technologiczne i materiały wykorzystane w oponie General Altimax One pozwalają na jej skuteczne dostosowanie się do takich zmiennych warunków.

Bardzo ważną cechą opisywanego produktu jest zoptymalizowana rzeźba bieżnika. Posiada on specjalne nacięcia oraz inne elementy, które sprawiają, że produkt bardzo dobrze trzyma się podłoża oraz oferuje pewną i stabilną jazdę zarówno po prostej drodze, jak również w czasie pokonywania zakrętów z normalną lub większą prędkością.

Nie należy też zapominać o kanałach i rowkach mających za zadanie odprowadzanie wody spod powierzchni ogumienia. Dzięki temu prezentowane ogumienie bardzo efektywnie minimalizuje ryzyko wystąpienia aquaplaningu, czyli utraty panowania nad samochodem w wyniku poślizgu na poduszce wodnej (np. po wjechaniu w kałużę).

Nowoczesna rzeźba bieżnika jest bardzo ważnym atutem tego ogumienia, ponieważ wpływa korzystnie na poziom bezpieczeństwa.

Oponę General Altimax One wyprodukowano na bazie nowoczesnej mieszanki gumowej, która zachowuje optymalną elastyczność w szerokim zakresie temperatur. Materiał ten charakteryzuje się również zoptymalizowaną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także ściera się wolno i równomiernie. To dlatego opona zachowuje swoje optymalne parametry przez cały okres swojej żywotności.

Dostępne rozmiary opon General Altimax One

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.