GT Radial Champiro Eco | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

GT Radial Champiro Eco

GT Radial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony GT Radial Champiro Eco

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.61/6

GT Radial Champiro Eco to opona letnia klasy pochodząca z klasy ekonomicznej. Ogumienie indonezyjskiej marki wyróżnia się dobrymi walorami w kwestii skróconej drogi hamowania oraz jazdą zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Opona stworzona jest z myślą o kierowcach, którzy wykorzystują ogumienie do codziennej jazdy.

Model Radial Champiro Eco to wyższe bezpieczeństwo jazdy oraz dobry stosunek ceny do jakości. Co ciekawe, opona została wyposażona w symetryczny bieżnik, który posiada trzy obwodowe kanały, których celem jest poprawa stabilności oraz ograniczenie zjawiska aquaplaningu.

Jeśli poszukujesz opony, która zagwarantuje Ci cichszą jazdę – jest to dobry wybór dla Ciebie. Powyższy model posiada faliste nacięcia na rzeźbie bieżnika, które gwarantują lepszą jazdę na suchym podłożu. Co więcej, konstruktorzy zadbali o zwiększenie styku GT Radial Champiro Eco z podłożem, co wpływa na lepsze właściwości jezdne oraz stabilniejszą, pewniejszą jazdę, a także niezłą dynamikę.

Konstruktorzy do stworzenia modelu Radial Champiro Eco wykorzystali innowacyjną mieszankę, która daje dobra przyczepność bez względu rodzaj nawierzchni oraz zapewnia krótszą drogę hamowania. Co ciekawe, model ten odznacza się wysoką odpornością na ścieranie oraz wszelkie uszkodzenia.

Champiro Eco posiada lekką mieszankę, co pozwala na ograniczenie oporów toczenia opony. W efekcie przyczynia się do zmniejszenia spalania oraz do szeroko pojętej ekonomiczności, którą poszukują kierowcy w tym rodzaju opony. Dzięki czemu opony marki GT Radial znalazły wielu zwolenników w swojej klasie na całym świecie.

Dostępne rozmiary opon GT Radial Champiro Eco

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.