Opony GT Radial

GT Radial
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony GT Radial

Szerokość

Profil

Średnica

Opony GT Radial producent

GT Radial to pochodząca z Indonezji marka, produkująca wysokiej jakości opony klasy ekonomicznej. Producent posiada już ponad 60 lat doświadczenia w tworzeniu ogumienia.

Choć pierwsze opony marki GT Radial były przeznaczone do motocykli i rowerów, producent z Indonezji odniósł duży sukces w produkcji opon samochodowych.

Dziś firma GT Radial dzięki korzystnym cenom i dobrej jakości podbija kolejne światowe rynki. Opony producenta sprzedawane są już w ponad 130 krajach na całym świecie, a sam GT Radial zatrudnia ponad 33 tysiące pracowników.

Opony GT Radial produkowane są w zaawansowanych technologicznie zakładach w Chinach oraz w Indonezji. Ponad 600 doświadczonych inżynierów marki dopracowuje ogumienie, aby zapewniały możliwe wysokie bezpieczeństwo i oszczędność paliwa.

Charakterystyczną cechą producenta GT Radial jest także nowoczesne podejście do tworzenia opon związane ekologią. Giti Tire, czyli koncern do którego należy marka, dba w produkcji ogumienia o zrównoważony i odpowiedzialny rozwój oraz bezwarunkowo zobowiązuje się do ochrony środowiska.

Warto wspomnieć, że GT Radial cechuje bardzo szeroki asortyment opon na każdy sezon. Oferta ogumienia producenta obejmuje dziś opony nie tylko do samochodów osobowych, ale też lekkich pojazdów dostawczych, aut z napędem na cztery koła, a nawet wysokiej klasy SUV-ów.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi i dobremu zarządzaniu, producent GT Radial tworzy także ekonomiczne opony do pojazdów ciężarowych i autobusów.

Spójna polityka firmy GT Radial, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz dbałość o komfort jazdy i bezpieczeństwo kierowców sprawiła, że opony marki zyskują coraz wyższe osiągi na każdym rodzaju nawierzchni.

Czy warto kupić opony GT Radial?

Marka GT Radial produkuje nowoczesne opony klasy ekonomicznej, oferując konkurencyjną jakość oraz korzystne ceny.

Warto zwrócić uwagę, że opony GT Radial projektowane są w centrach badawczo-rozwojowych marki na terenie całego świata (między innymi w Chinach, USA oraz Europie). To dodatkowa rekomendacja przystosowania opon GT Radial do warunków drogowych panujących w konkretnym regionie.

Firma w produkcji opon stawia przede wszystkim na komfort jazdy i bezpieczeństwo kierowców. Celem GT Radial jest ciągłe tworzenie trwałych, bezpiecznych oraz komfortowych opon w cenie, która nie będzie znacznym obciążeniem dla portfela.

Producent wprowadził surowe systemy kontroli jakości, którym podlega każda opona GT Radial. Doprowadziło to do znacznego zwiększenia jakości produkowanego ogumienia.

Marka GT Radial cieszy się zaufaniem nie tylko wielu kierowców z całego świata, ale też ekspertów i producentów samochodów. Świadczą o tym umowy z takimi markami aut jak Citroën, Peugeot i Dacia.

Opony producenta charakteryzują się konkurencyjnym poziomem kluczowych osiągów, takich jak przyczepność na mokrej nawierzchni oraz niskie opory toczenia i generowany hałas zewnętrzny.

Opony GT Radial to doskonała propozycja dla kierowców, którzy poszukują opon oferujących bezpieczeństwo i komfort, a zarazem korzystną cenę. Jest to dobry wybór alternatywny dla droższych marek.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.