Champiro WinterPro HP | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

GT Radial Champiro Winterpro HP

GT Radial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony GT Radial Champiro Winterpro HP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.17/6

Champiro WinterPro HP została opracowana przy użyciu nowoczesnych materiałów i zaawansowanej technologii opon. Szczególną uwagę zwrócono na stworzenie bieżnika z optymalnie rozmieszczonymi klockami.

Wzór bieżnika został wymodelowany obliczeniowo, w wyniku czego wszystkie bloki mają optymalny kształt. Solidna, ciągła konstrukcja bloku centralnego zapewnia doskonałą stabilność kierunkową na wszystkich nawierzchniach. W celu zwiększenia stabilności na zakrętach, w strefie barkowej zastosowano masywne bloki, które zapobiegają również przecięciu lub uszkodzeniu opony.

Rowki i żebra zostały zaprojektowane tak, aby odprowadzać wodę, śnieg i błoto z powierzchni styku opony z podłożem, minimalizując zjawisko aquaplaningu i maksymalizując trakcję w każdych warunkach pogodowych. Specjalny system multi-lamelowy zapewnia lepszą trakcję na zaśnieżonych i oblodzonych drogach. W wyniku tych wszystkich zmian kierunkowy wzór bieżnika daje kierowcy pewność prowadzenia w każdych warunkach pogodowych.

Opona GT Radial Champiro WinterPro HP musi zapewniać doskonałą przyczepność w każdych warunkach pogodowych, zarówno w temperaturach ujemnych, jak i dodatnich.

Aby osiągnąć te właściwości, do mieszanki gumowej wtryśnięto specjalne składniki (indonezyjską gumę premium i krzemionkę), które zapewniają elastyczność gumy w ujemnych temperaturach. Dzięki temu opona zachowuje przyczepność do drogi niezależnie od temperatury i jakości nawierzchni.

Opona zimowa jest stale narażona na różne obciążenia podczas jazdy po zaśnieżonych lub oblodzonych drogach. Aby zwiększyć niezawodność tuszy i zapobiec ewentualnym uszkodzeniom zastosowano specjalny wzmocniony przewód. Boczne strefy bieżnika również zostały wykonane z grubszej gumy, co zapobiega możliwości przebicia i uszkodzenia.

Dostępne rozmiary opon GT Radial Champiro Winterpro HP

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.