Opony zimowe GT Radial | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe GT Radial

GT Radial
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.85/6

Wyszukaj
zimowe opony
GT Radial

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe GT Radial o producencie

Koncern Giti Tire, do którego należą opony zimowe GT Radial pochodzi z Indonezji i od 60 lat zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości opon, w tym także przeznaczonych na zimę.

Cechą charakterystyczną producenta GT Radial są korzystne ceny i innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu opony zimowe marki są dziś sprzedawane w ponad 130 krajach.

W swojej wyjątkowej polityce rozwoju, producent GT Radial dostosowuje opony zimowe pod lokalne rynki.

W centrach badawczych koncernu umiejscowionych w Europie, USA oraz Azji, ponad 600 inżynierów marki zbiera doświadczenie i dostosowuje ogumienie na zimę do zróżnicowanych warunków: od deszczowej Indonezji, aż po mroźną Alaskę.

GT Radial cechuje również nowoczesne podejście w produkcji ogumienia na zimę, które stawia na troskę o środowisko.

Współpraca z ekologiczną organizacją Conservation International pozwala opracowywać nowe rozwiązania oraz tworzyć zimowe ogumienie metodami mniej szkodliwymi dla natury.

Oznaczenia opon zimowych GT Radial

Opony zimowe GT Radial posiadają oznaczenia 3PMSF. Symbol wyrażony piktogramem trzech górskich szczytów i płatka śniegu oznacza pełną zgodność ogumienia zimowego z surowymi wymogami Unii Europejskiej.

Dzięki temu oznaczeniu kierowca dostaje dodatkową gwarancję, że opony zimowe marki GT Radial pomyślnie przeszły dodatkowe testy przyczepności na śniegu i są gotowe na każde warunki europejskich zim.

Opony zimowe GT Radial czy warto?

Priorytetem producenta GT Radial przy tworzeniu opon zimowych jest bezpieczeństwo kierowcy, które jest najważniejsze podczas jazdy w niepewnych, niskich temperaturach.

Za priorytet w oponach zimowych, marka GT Radial stawia sobie tworzenie trwałego, bezpiecznego i dającego komfort jazdy ogumienia w niskiej cenie dostępnej na każdy portfel.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że opony zimowe GT Radial należą do klasy ekonomicznej, przez co charakteryzuje je bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Będąc kierowcą, który chce podróżować tanio ale też bezpiecznie i komfortowo, warto wybrać ogumienie zimowe GT Radial jako solidną alternatywę dla droższych opon na zimę bardziej znanych producentów.

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.