GT Radial Maxmiler WT 2

GT Radial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony GT Radial Maxmiler WT 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

GT Radial Maxmiler WT 2 to ekonomiczne opony dedykowane do samochodów dostawczych. W ich przypadku najważniejszą zaletą jest bardzo dobry stosunek ceny do parametrów, a co za tym idzie również właściwości jezdnych opon.

Model WT 2 wykonany został ze specjalnej mieszanki gumowej, która przez producenta używana jest do produkcji opon typowo dostawczych. Dzięki temu w warunkach bardzo wysokiej eksploatacji opony zachowują trwałość i odporność na mechaniczne uszkodzenia, co w znacznym stopniu zwiększa ich żywotność.

Te zimowe opony mają bieżnik asymetryczny. Dzięki temu bardzo dobrze łączą w sobie stabilność i dobre panowanie nad pojazdem oraz przyczepność na mokrej nawierzchni i akceptowalną drogę hamowania.

W testach opony te wypadają całkowicie zadowalająco. Pod względem oporu toczenia opony charakteryzują się średnim, aczkolwiek satysfakcjonującym wpływem na ilość paliwa spalanego podczas jazdy. Nie najgorzej wypadają też pod względem generowanego hałasu, co w dużej mierze wpływa na komfort kierowcy.

Popularne rozmiary opon GT Radial Maxmiler WT 2

Dostępne rozmiary opon GT Radial Maxmiler WT 2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.