GT Radial WinterPro 2

GT Radial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony GT Radial WinterPro 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

GT Radial WinterPro 2 to odsłona opony zimowej, należącej do klasy budżetowej. Producentem tego modelu opon jest marka "GT Radia", której fabryki znajdują się między innymi w Chinach, czy Indonezji. Decydując się na te opony, dostaniemy 2 letnią gwarancję od producenta.

W tym modelu opon bieżnik ma konstrukcję kierunkową, pokrytą lamelami, które mają na celu ułatwić zapanowanie nad samochodem na śniegu, wodzie, oraz błocie pośniegowym.

Specjalna mieszanka gumowa, z której wykonana została opona zachowuje swoje właściwości, w zimowe, często mroźne dni, dając gwarancję bezpieczeństwa podczas podróży w trudnych warunkach atmosferycznych, od późnej jesieni, aż do wiosny.

GT Radial WinterPro 2 budowa

W modelu GT Radial WinterPro 2 bieżnik kierunkowy, posiada rowki w kształcie litery V, co sprawia, iż dzięki takiej konstrukcji bardzo dobrze zostaje odprowadzona woda, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo jazdy, nawet w ekstremalnych warunkach.

Opona cechuje się również niższymi oporami toczenia, co za tym idzie ogranicza to spalanie, a dzięki temu jazda samochodem staje się bardziej ekologiczna.

Opona została skonstruowana w ten sposób, aby spełniała nie tylko wysokie oczekiwania klienta, lecz by cechowała się jednocześnie przyjazną ceną.  Żaden kierowca pokonujący wiele kilometrów dziennie i liczący na wysoki komfort podczas jazdy na tym modelu opony z pewnością się nie zawiedzie.

Dostępne rozmiary opon GT Radial WinterPro 2

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.