Opony całoroczne GT Radial | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony całoroczne GT Radial

GT Radial
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.85/6

Wyszukaj
całoroczne opony
GT Radial

Szerokość

Profil

Średnica

Opony całoroczne GT Radial czy warto kupić?

Priorytetem marki GT Radial w produkcji opon całorocznych jest komfort jazdy oraz bezpieczeństwo kierowcy, co jest ważną cechą w ogumieniu eksploatowanym przez cały rok.

Każdą oponę całoroczną producenta GT Radial cechuje wydłużony okres eksploatacji oraz stosunkowo dobre osiągi na każdym rodzaju nawierzchni.

Wysoką jakość zdają się potwierdzać pozytywne opinie wielu kierowców z całego świata, bowiem opony całoroczne GT Radial sprzedawane są z powodzeniem już w ponad 130 krajach.

Warto wspomnieć, że opony wielosezonowe marki GT Radial cechuje znakomity stosunek konkurencyjnej jakości do niskiej ceny.

Kupując solidne ogumienie całoroczne GT Radial kierowca otrzymuje solidne opony za niskie pieniądze, gotowe na każde wyzwania codziennej drogi.

Do jakich samochodów montować opony całoroczne GT Radial?

Dzięki rozwojowi technologicznemu oraz dobremu zarządzaniu, producent GT Radial z powodzeniem podbija kolejne segmenty rynku, oferując opony całoroczne przeznaczone do montowania w różnych typach pojazdów.

Modele ogumienia całorocznego GT Radial dostępne są w dedykowanych wersjach, przeznaczonych do montowania w większości standardowych samochodów osobowych oraz aut kompaktowych i miejskich.

Producent GT Radial posiada w asortymencie także opony całoroczne, które można montować do lekkich samochodów dostawczych oraz aut z napędem na cztery koła.

Warto również wspomnieć, że opony wielosezonowe marki charakteryzuje dostępność na popularne rozmiary od 14 do 17 cali. Dzięki temu każdy kierowca będzie mógł dopasować ogumienie GT Radial na cały rok do własnych potrzeb.

Modele opon całorocznych GT Radial łączy wspólne cechy, takie jak wysoka jakość wykonania oraz innowacyjne materiały użyte do produkcji.

Najwyżej oceniane całoroczne opony GT Radial

Ocena
producenta

4.85/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.