GT Radial 4Seasons | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

GT Radial 4Seasons

GT Radial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony GT Radial 4Seasons

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.67/6

GT Radial 4Seasons to opony całoroczne zaprojektowane z myślą o ich eksploatacji w samochodach osobowych. Jak sama nazwa wskazuje, jest to ogumienie charakteryzujące się nowoczesnymi technologiami i zoptymalizowanymi parametrami zapewniającymi komfortową i bezpieczną jazdę przez cały rok.

Dzięki sięgnięciu po takie ogumienie wielosezonowe, użytkownik nie musi się martwić sezonową wymianą ogumienia, koniecznością przechowywania opon, itp. W tym przypadku wystarczy jeden komplet na cały rok.

Opony GT Radial 4Seasons są produktem klasy budżetowej. Oznacza to, że łączą w sobie zadowalającą jakość z przystępną ceną. Pomimo niskiego poziomu cen, prezentowane opony spisują się bardzo dobrze na drogach w warunkach letnich, jak również w trudnych warunkach charakterystycznych dla sezonu zimowego.

Warto zapamiętać, że prezentowane ogumienie posiada bieżnik kierunkowy ze specjalnym układem różnych bloków, kanałów, rowków i nacięć. Dzięki nim ogumienie bardzo dobrze trzyma się drogi zarówno podczas jazdy z dużą prędkością po prostej trasie, jak również w czasie pokonywania zakrętów i wykonywania manewrów.

Opona ta świetnie radzi sobie z odprowadzaniem wody i błota pośniegowego, dzięki szerokim kanałom. To z kolei umożliwia znaczne zmniejszenie ryzyka wystąpienia zjawiska aquaplaningu lub poślizgu i utraty przyczepności na śniegu.

Oczywiście bardzo ważną cechą prezentowanej opony jest jej specjalnie dobrana mieszanka gumowa. Łączy ona w sobie składniki znane z opon letnich oraz zimowych. Dzięki temu produkt jest w stanie dostosować się do zmiennych temperatur i warunków drogowych.

Dostępne rozmiary opon GT Radial 4Seasons

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.