GT Radial Maxmiler All Season | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

GT Radial Maxmiler All Season

GT Radial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony GT Radial Maxmiler All Season

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

GT Radial Maxmiler All Season to opony całoroczne do samochodów dostawczych wyposażonych w felgi o rozmiarze 15 oraz 16 cali. Zostały one odpowiednio zaprojektowane i wzmocnione tak, aby bez większych problemów utrzymywały one masę oraz obciążenia i przeciążenia generowane przez pojazdy dostawcze.

Oprócz tego producent zadbał o to, aby opisywane ogumienie zapewniało optymalne właściwości jezdne zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Taki kompromis pomiędzy oponami letnimi, a zimowymi jest idealnym wyborem dla każdej osoby, która nie chce martwić się koniecznością sezonowej wymiany ogumienia. W tym przypadku wystarczy jeden komplet, aby jeździć bezpiecznie i komfortowo przez cały rok.

Ogumienie GT Radial Maxmiler All Season jest zaliczane do segmentu budżetowego. Oznacza to, że wyrób ten jest idealny dla osób, które szukają niedrogiej opony, która pomimo swojej niskiej ceny charakteryzuje się wysoką jakością i zadowalającymi parametrami.

Prezentowany produkt posiada bieżnik o symetrycznej budowie. Zapewnia on właściwą przyczepność, krótką drogę hamowania oraz stabilność i sterowność na prostej drodze oraz na zakrętach przez cały rok. Co więcej, model ten charakteryzuje się zwiększonym poziomem ochrony przed poślizgiem i aquaplaningiem.

Specjalna mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji opon GT Radial Maxmiler All Season potrafi się dobrze dopasować pod kątem sztywności i elastyczności do skrajnie wysokich i niskich temperatur. Zaletą tego materiału jest niski poziom generowanego hałasu oraz niskie opory toczenia przekładające się na zwiększoną efektywność paliwową i niższy poziom emisji spalin do atmosfery.

Dostępne rozmiary opon GT Radial Maxmiler All Season

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.