Opony letnie GT Radial | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony letnie GT Radial

GT Radial
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.85/6

Wyszukaj
letnie opony
GT Radial

Szerokość

Profil

Średnica

Kto produkuje opony letnie GT Radial?

Produkcją opon letnich GT Radial od ponad 60 lat zajmuje się pochodzący z Indonezji koncern Giti Tires.

Mimo azjatyckiego pochodzenia, opony letnie GT Radial odniosły sukces na wielu lokalnych rynkach, a dziś ogumienie na lato sprzedawane jest w ponad 130 krajach na całym świecie.

Producent opon letnich GT Radial stawia na dostosowanie opon letnich do zróżnicowanych warunków.

W centrach badawczych marki mieszczących się w Azji, Europie i USA pracuje ponad 600 doświadczonych inżynierów, którzy konsekwentnie dopasowują opony letnie GT Radial do lokalnych warunków i potrzeb kierowców.

Ekonomiczne opony letnie GT Radial zostały docenione nie tylko przez wielu kierowców, ale też przez duże marki motoryzacyjne. Producent ogumienia na lato może poszczycić się udaną współpracą z takimi markami samochodowymi jak Peugeot, Dacia i Citroën.

Opony letnie GT Radial dlaczego warto kupić

Podczas długich, ciepłych miesięcy warto postawić nie tylko na bezpieczną ale i pełną komfortu jazdę. Marka GT Radial tworząc opony letnie stawia sobie za priorytet komfort kierowcy podczas podróży i bezpieczne dotarcie do celu.

Modele opon na lato GT Radial cechują się stosunkowo dobrymi osiągami na suchej i mokrej nawierzchni, a oferta jest dostosowana do różnych typów pojazdów.

Warto wspomnieć, że jako opony klasy ekonomicznej, ogumienie na sezon letni GT Radial charakteryzuje niska cena pozostająca w dobrym stosunku do konkurencyjnej jakości.

Opony letnie GT Radial są wartą zakupu propozycją dla kierowców, którzy cenią sobie oszczędną jazdę, nie chcąc tracić przy tym komfortu w codziennym podróżowaniu.

Wybierając letnie ogumienie marki GT Radial otrzymuje się solidną i popartą doświadczeniem producenta alternatywę dla nierzadko droższych opon wiodących marek.

Najwyżej oceniane letnie opony GT Radial

Ocena
producenta

4.85/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.