GT Radial Maxmiler X | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

GT Radial Maxmiler X

GT Radial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony GT Radial Maxmiler X

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

GT Radial Maxmiler X to opona letnie reprezentująca segment ekonomiczny. Jest produkowana z myślą o samochodach dostawczych i stanowi świetne połączenie bardzo dobrych standardów z korzystną ceną.

Opona została wyposażona w bieżnik symetryczny, który świetnie sprawdza się w warunkach miejskich i zapewnia zrównoważone osiągi. Nowoczesny system rowków zapewnia efektywny drenaż, a odprowadzana podczas jazdy w trudnych warunkach wody nie grozi utratą panowania nad pojazdem. Dzięki temu samochód ma mniejsze szanse na wystąpienie zjawiska akwaplanacji, które jest częstą przyczyną kolizji.

Model GT Radial Maxmiler X został wykonany z trwałej mieszanki gumowej, która zachowuje swoje walory niezależnie od temperatury nawierzchni. Dzięki temu pozostaje sztywna i elastyczna w optymalnym stopniu i bez problemu dostosowuje się do kształtu jezdni.

Konstrukcja ogumienia została dodatkowo wzmocniona, aby bezawaryjnie radzić sobie z większymi gabarytami i pełnym obciążeniem samochodu. Opona zapewnia więc zwiększoną odporność na odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne.

Kierowcy samochodów dostawczych z pewnością zauważą skrócony czas hamowania na mokrych nawierzchniach oraz mniejsze zużycie paliwa. Efektywność ta ma wielki wpływ na ekologię, ponieważ pozwala na redukcję emisji spalin.

GT Radial to firma z doświadczeniem, która w ciągu zaledwie kilku dekad zdążyła sporo namieszać w branży oponiarskiej. W tym okresie wyspecjalizowała się w produkcji różnego rodzaju ogumienia z segmentu budżetowego, a połączenie konkurencyjnych cen i świetnych osiągów zapewniło jej wielu miłośników na całym świecie.

Dostępne rozmiary opon GT Radial Maxmiler X

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.