GT Radial Savero SUV | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

GT Radial Savero SUV

GT Radial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony GT Radial Savero SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

GT Radial Savero SUV to opona do samochodów typu SUV i crossover, która charakteryzuję się nie tylko niską ceną w porównaniu z większością konkurentów, ale również właściwościami użytkowymi. Odpowiadają one wyższemu przedziałowi cenowemu, co w niemałym stopniu jest zasługą niektórych rozwiązań technicznych, które zostaną omówione poniżej.

Model ten oferowany jest przez producenta z Singapuru w kilkudziesięciu rozmiarach dla średnic kół od 15 do 20 cali. Szerokość bieżnika wynosi od 205 do 285 mm, a indeks prędkości od T do V. Dzięki takim parametrom jest to idealny wybór dla praktycznie każdego nowoczesnego crossovera lub pojazdu terenowego.

Opona została zaprojektowana z myślą o wysokich osiągach nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Ryzyko wystąpienia aquaplaningu zostało znacznie zmniejszone dzięki wydajności systemu odwadniającego. Podłużne rowki są szersze niż zwykle, dzięki czemu z łatwością odprowadzają nawet duże ilości wody, zapewniając jak najszybsze usunięcie jej z powierzchni styku opony z podłożem.

Biorąc pod uwagę, że opona jest przeznaczona do jazdy letniej i należy do kategorii High Terrain, jej bieżnik zawiera dużą liczbę lameli. Kształt tych elementów został zoptymalizowany przy użyciu zaawansowanej technologii symulacji komputerowej.

W rezultacie lamelki są bardzo skuteczne, wzajemnie się uzupełniają i wzmacniają swoje działanie. To znacznie poprawia właściwości opony w zakresie przyczepności na mokrej nawierzchni. Ponadto są one tak rozmieszczone i ukształtowane, że podczas jazdy generują minimalny hałas i drgania, zapewniając tym samym wyższy komfort akustyczny.

Dostępne rozmiary opon GT Radial Savero SUV

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.